X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwsze dni po pronieniu
Odpowiedz

Pierwsze dni po pronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 23 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak się czułyście pierwszy tydzień po poronoeniu ? Tj. Tabletki + zabkeg

  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się że pytasz o fizyczne samopoczucie ?
    Ja pierwsze kilka tygodni byłam bardzo słaba, ale to było u mnie związane z dużym krwotokiem jakiego doświadczyłam podczas poronienia. Byłam słaba, czułam że jak stałam na nogach to były jakby „nie moje”. Często musiałam odpoczywać, męczyłam się robiąc cokolwiek. Pamiętam że podczas gotowania obiadu musiałam siedzieć i robić sobie przerwy. Pobolewało mnie podbrzusze i ogolenie byłam taka jakby cała obolała. Miewałam dość często zawroty głowy, no i łapały mnie ataki paniki.

  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję kochana za odpowiedź. 4 dzień po zabiegu a mi podbrzusze nie daje żyć..

  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli bardzo mocno Cię boli to może skontaktuj się z lekarzem ? A dali Ci takie „zalecenia” po zabiegu w szpitalu ? Co można a czego unikać ? I co może być niepokojące ? No gorączka ? Ważne żebyś nie miała gorączki. Mnie podbrzusze pobolewało ale to było najmniejszym problemem dla mnie. Bo było tak totalnie do zniesienia, nawet nie musiałam brać tabletek przeciwbólowych, ale jeśli bardzo mocno Cię boli to może warto skonsultować z kimś ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ