X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie plamienie przed miesiączkami po poronieniu
Odpowiedz

plamienie przed miesiączkami po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam łyżeczkanie w marcu. Od tego czasu mam plamienia przed miesiączką. Nawet po owulacji do samej miesiączki. Owulacja jest, poziom progesteronu dobry i innych hormonów też. USG prawidłowe a plamienia występują. Już brakuje mi sił bo nikt nie poteafi powiedzieć co mi jest. Dostałam w ślepo duphaston pomimo prawidlowego wyniku progesteronu po ktorym jeszcze gorzej plamie  czy ktoras z was tak miala?

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miała 4-dniowe plamienie przed ostatnią miesiączką. Wydawało mi się, że @ rozpocznie się lada moment, a przyszła dopiero po 4 dniach. Zabieg miałam 5 maja, a tak długie plamienie pierwszy raz się pojawiło. Nie robiłam badań hormonalnych po zabiegu (tylko beta HCG co miesiąc), ale w USG jest wszystko ok. Ale lekarz uprzedzał mnie, że jeszcze przez jakiś czas cykle mogą wyglądać trochę inaczej (tu akurat wróciło wszystko do normy) i mogą pojawiać się dziwne plamienia w niespodziewanych momentach. Także uważam, że to pewno jest skutek zabiegu i czasem coś takiego może się zdarzyć.

    Myślę, że u Ciebie też nie ma się czym martwić, tym bardziej, że wyniki badań tak jak piszesz masz dobre :)

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz. Doluje mnoe to troszeczke bo jak rozpoczyna sie plamienie to wiem ze przyjdzie ta wstretna miesiaczka i z ciazy nici :(

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, a może to jest zakażenie? Np. jajowodów. Od tego możesz dostawać takich plamień. Myślę, że antybiotyki i globulki na to mogłyby pomóc.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze tak. tym bardziej ze po lyzeczkowaniu nie dostalam zadnego antybiotyku.

  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka też mam ten sam problem, i od 2 lat nikt mi nie umie pomoc. Ale teraz we wtorek idę do szpitala na badania, może znajdą przyczynę:-(

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten sam problem od roku. U mnie pojawiło się plamienie, od owulacji do okresu,po silnym stresie w pracy i przy okazji zapalenia pecherza (ale myślę ze to zbieg okoliczności). Lekarze twierdza, że wszystko ok, hormony ok. Zaczęłam brać niepokalanek i już w drugim cyklu plemienia zniknęły, po roku szukania przyczyny.. Wychodzi, że u mnie była to jednak prolaktyna(silny stres) pomimo wyników w normie- robilam badanie standardowe, bez obciążenia. Lekarze i tak uznali, że badanie z obciążeniem jest reliktem medycznym. Przy okazji trochę pozbyłam się pms-u.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 12:23

  • Bogusia Bogusia Koleżanka
    Postów: 114 16

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam plamienia przed okresem przez 2 kolejne cykle po poronieniu... za 3 już się unormowało, wiec jestem dobrej myśli. A jaką miałyście prolaktynę po poronieniu?

    Aniołeczek 7 tydz [*] 18.08.2017
    8p3os65gn0in465r.png
    mhsvzbmhns0y9x3z.png
    19.02.2019 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie badałam po poronieniu:) Ale to normalne, że w ciąży prolaktyna rośnie więc mogła być wyższa ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ