X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Płodność szybko po łyżeczkowaniu!
Odpowiedz

Płodność szybko po łyżeczkowaniu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe, zebym 2 tygodnie po zabiegu łyzeczkowania miała juz dni płodne?? testy owulacyjne wyszły pozytywne no i sluz płodny tez jest???

    Iza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to możliwe, ja w 2 ciąże zaszlam po 1@ od zabiegu, ale czytałam tu o dziewczynach, które nawet nie doczekały @ i były już w ciąży

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - a po ilu dniach od zabiegu miałaś @ ?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua nie pamiętam ile to było dni bo poronilam w 11.2013, ale dość długo czekałam na @, myślę że ok 5 tygodni

    Viktoria lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mija 43 dzień i nic ... już powoli się martwię :/

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    43 dni to rzeczywiście dużo, może powinnaś już zgłosić się do lekarza? Nie mówili ci ile mniej więcej musisz czekać na @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maks do 6tyg powinien pojawić się okres

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie że do 6 tygodniu powinien się pojawić. Jak na kontroli byłam to stwierdził że wszystko ok, ale to byłam po 2 tyg.od zabiegu.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zabieg w maju i w listopadzie tamtego roku. W obu przypadkach okres miałam po 3 tyg. od zabiegu. Czytałam wtedy o dziewczynach, które dostawały okres nawet po 50 dniach. Ale jeśli nie dostaniesz do 6 tyg po porodzie to zgłoś się do lekarza.

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie 40 dzień i nic :/

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia30 wrote:
    Dziewczyny czy to możliwe, zebym 2 tygodnie po zabiegu łyzeczkowania miała juz dni płodne?? testy owulacyjne wyszły pozytywne no i sluz płodny tez jest???

    Możliwe, mi Of też już wyznaczył owulkę, a jestem przed 1@. Co prawda poronienie naturalne, ale jednak...

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co czytałam na innych forach jest jak najbardziej możliwe !

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze z mojej strony jak to wygladało a poroniłam 5 razy. Za kazdym razem miałam troche inaczej. Mysle,ze zalezy to od organizmu,od wieku ciazy,od tego jak poroniła kobieta - czy naturalnie czy przez zabieg.
    Czasami kobiety na 1 @ czekaja krótko czasami długo ale zwykle po miesiacu od poronienia powinno sie isc na pierwsza kontrole wiec wtedy ginekolog sprawdzi co tam sie dzieje.
    Ja miałam róznie po poronieniach bez zabiegu mialam okres pierwszy normalnie a po zabiegu dlużej musiałam czekac. A owulacja tez róznie w kazdym cyklu po poronieniu inaczej ale znam kobiety które nie doczekały pierwszego okresu a zaszły w ciaze i maja juz zdrowe dzieciaczki. Ja teraz miałam juz dni płodne po zabiegu - nawet podczas badania w dniu zabiegu było widac piekne jajeczko.
    Życze kazdej z Was aby ten Nowy ROk był rokiem szczescia i zielnosci :)

    Chica Mala, Kitaja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa. Jestem 7dni od zabiegu łyżeczkowania. Ciąża obumarła w 9tyg a dowiedziałam się w 14. Poszłam na usg żeby posłuchać bicia serduszka mojego maleństwa, jednak się nie doczekałam :( Strasznie się załamałam :( ciągle płakałam i zastanawiałam się dlaczego tak się stało. O ciąże z mężem staraliśmy się 4msc. Byłam w takim szoku, że wychodząc zapomniałam się zapytać po jakim czasie mogę współżyć z mężem, mija tydzień a ja mam wielką potrzebę na bliskość z mężem :( W nocy jeszcze krwawiłam a dziś zaobserwowałam rozciągliwy śluz i temp mi skacze między 36,9-37,1. Nie wiem skąd taki śluz. Czy to możliwe że mam dni płodne ?

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Myślę że to możliwe, ja w 2 ciąże zaszlam po 1@ od zabiegu, ale czytałam tu o dziewczynach, które nawet nie doczekały @ i były już w ciąży

    i to jest dla nas ogromna iskierka nadziei! Moj lekarz ma teraz 2 takie pacjentki w zaawansowanej zdrowej ciazy, jedna nie doczekala nawet 1 @, druga zaraz po 1@ :)
    Takie informacje daja mi radosc i pozwalaja wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze!

    jangwa_maua, Chica Mala, gabi544, Viktoria lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ