X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Po kilku poronieniach [*]
Odpowiedz

Po kilku poronieniach [*]

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! :-)
    Mam za sobą 5 obumarłych ciąż w tym dwa łyżeczkowania (5 ciąża bliźniacza). Wykonałam mnóstwo badań. Koszty ogromne. Wszystko wyszło w jak najlepszym porządku. Przyczyny strat nadal nieznane.

    Ala97 lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie też sytuacja po 5 poronieniach, teraz czekamy na nasz 6 cud. U nas przyczyna też nieznana chociaż lekarz stwierdził że wina może leżeć po stronie przepływów lozyskowycg ale to pewnie będziemy badać po porodzie. Widzę, że jesteś w ciąży, gratuluję i trzymam kciuki <3 bierzesz jakieś leki?

    Ala97 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 2 poronieniach - oba na tym samym etapie: 7tc.
    Pierwsze: serce przestalo bic po 6tyg i 2d.
    Drugie: poronienie samoistne 6tydz. i 5 dni - serce bilo do ostatnich chwil.
    Teraz jestem w niespodziewanej ciazy w pierwszym cyklu od poronienia. Mielismy robic badania, a tu niespodzianka... strach towarzyszy nam non stop.

    85999n73ze96h91v.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba1985 wrote:
    Ja jestem po 2 poronieniach - oba na tym samym etapie: 7tc.
    Pierwsze: serce przestalo bic po 6tyg i 2d.
    Drugie: poronienie samoistne 6tydz. i 5 dni - serce bilo do ostatnich chwil.
    Teraz jestem w niespodziewanej ciazy w pierwszym cyklu od poronienia. Mielismy robic badania, a tu niespodzianka... strach towarzyszy nam non stop.

    Radziłabym pomimo wszystko zrobić badania i nie żałować pieniędzy, iść do odpowiedniego specjalisty. Niektóre problemy mogą się uwidocznić rownież w późniejszej ciąży, nawet na początku jest wszystko ok.

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Witajcie! :-)
    Mam za sobą 5 obumarłych ciąż w tym dwa łyżeczkowania (5 ciąża bliźniacza). Wykonałam mnóstwo badań. Koszty ogromne. Wszystko wyszło w jak najlepszym porządku. Przyczyny strat nadal nieznane.
    Twój poprzedni login to PrimaSort? ;) bo podobna historia i przepadła jakiś czas temu bez wieści :(

    ojejku lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prioma to Ty ? Jeśli to Ty, myślałam o Tobie niedawno, trzymam mocno kciuki, musi się w końcu udac <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ