Forum Poronienie po poronieniu- objawy przed @ pomòżcie
Odpowiedz

po poronieniu- objawy przed @ pomòżcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iga28 Koleżanka

Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze przed okresem czułam ze się zbliża, bolal mnie brzuch, piersi, teraz od czasu poronienia zero objawów okres zjawia się w terminie zawsze ale nic wcześniej nie czuje, jak to było u was? Mam się martwić ze coś jest nie tak?

oar83e3kxq0nve8p.png
    Aniołki - marzec 2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 czerwca 2015, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana myślę, ze nie powinnaś się martwic. Jezeli @ się pojawia i nic dziwnego się podczas niej nie dzieje to wrzuć na luz ;-)
    Ja po ciąży biochemicznej miałam bardziej bolesną @ pierwszego dnia.
    My po poronieniach zawsze będziemy panikować z byle powodu i myślę ze na razie musimy z tym zyc...
    Ja mam dni plodne właśnie i taki strach czuję, ze znowu cos pójdzie nie tak...

Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

• Justine M Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2015, 00:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja póki co czekam na pierwszą @ po poronieniu bez zabiegu
    tzn nie czekam, mam nadzieję że zafasolkowałam i @ nie przyjedzie
    ale też się zastanawiam kiedy, minęło już 33 dni po i nic
    objawy mam tzn bóle menstruacyjne ale nie duże

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 00:04

Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Kajula Ekspertka

Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam ze pierwsze @ po poronieniu pojawialy sie bez objawowo po jkims czasie organizm wrocil do "siebie" i normalnie odczowam bol brzucha przed @ i inne dolegliwosci , ktore pojawialy sie przed strata.

34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.