X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pomocy
Odpowiedz

Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dopiero zarejestrowałam się na forum . Potrzebuję pomocy , bo jestem w kropce liczę na wasze porady . Zostałam młoda 20 letnia szczęśliwą mamą w tym momęcie już rocznej córki o która się staraliśmy z partnerem prawie 4 miesiące aż końcu udało się i to w dzień naszej rocznicy jest to dla nas najlepszy z możliwych prezentów . Lenka urodziła się w 7 miesiacu ciąży . W styczniu ponownie zaszłam w ciążę , bardzo chcielibyśmy z partnerem by niunia miała rodzeństwo w zbliżonym wieku , ale niestety doszło u mnie do poronienia 23 lutego , przyczyny niestety nie znamy . Ciężko było mi pogodzić się z tą stratą , dlatego podjęłam staranie o następne maleństwo , którego również oboje bardzo pragniemy , dlatego może staramy się zbyt szybko , ale wracajac do tematu : Od 15 do 22 kwietnia miałam miesiaczke a od 26 kwietnia do 02 Maja mialam juz dni plodne , kozystalismy wiec z okazji , może i zbyt wcześnie rozpoczęliśmy starania ale nie tutaj jest mój problem . 30 kwietnia zaczął mnie boleć brzuch i dostałam plemienia z krwią , nie było tego dużo , ale trwało do 4 kwietnia i tutaj pojawia się moje pytanie czy jest możliwość bym ponownie zaszła w ciążę ? 15 maja powinnam dostac miesiaczke , a jeszcze jej nie mam , pobolewa mnie czasem brzuch i plecy jak przed miesiaczka , boje sie zrobic testu bo nie chce sie rozczarowac , zastanawiam sie czy czekać jeszcze parę dni , czy zrobić test i iść do ginekologa . Któraś z was miała podobnie ? Proszę o porady za które z góry dziękuję i trzymam kciuki we wszystkie starajace się przyszłe mamy ;)

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test... to naprawdę tylko kilka złotych... po co się zadręczać?

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ... I niestety wyszedł negatywny

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda :( następnym razem się uda.
    Takie plamienia w trakcie cyklu wydaje mi się, że powinny być zgłoszone ginekologowi - mogą wskazywać na problemy hormonalne.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • SzcześliwaMamaa17.05.2016 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam dopiero na 7 czerwca ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ