X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie poronienia nawykowe specjalista Poznan/Warszawa/Szczecin
Odpowiedz

poronienia nawykowe specjalista Poznan/Warszawa/Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego specjalistę od poronień nawykowych w Poznaniu ew. Warszawie lub Szczecinie? Błagam o pomoc!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Poznaniu najlepsza specjalistka jest Prof Jana Skrzypczak ale jest bardzo oschla ,duzo dziewczyn chodzi rowniez do doktora Macieja Brazerta ,ja osobiscie lecze sie w Medart .Ta sa specjslisci jesli chodzi o Poznan ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 15:06

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu7 jak skończyła się twoja historia. Trzymam za Ciebie kciuki i za przyrost bety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 14:39

    Nanu7 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mildred dziękuję, że pytasz!
    W srode dostalam plamienia, bólu podbrzusza i krzyza zatem juz wszystko spisalam na straty, męża poinformowałam, ze nic z tego, chcialam już nawet nie robic zastrzyku z heparyny tego dnia, przepłakałam conajmniej godzinę i nawet umówiłam się do prof. Jerzak w Warszawie.

    Ale okazało się że beta przyrosla z 429 na 2900. Po 2 dniach znowu zrobilam beta i moj kochany lekarz specjalnie dla mnie przyjechal do przychodni, zeby zrobic usg. Okazalo sie, ze bol krzyza, to nerki a plamienie z szyjki macicy, bo podrażniłam przy aplikacji luteiny. Beta tego dnia 6700. Na usg pęcherzyk wraz z cialkiem zoltkowym, lekarz powiedzial, ze jak na razie wygląda obiecujaco i 2 tyg mam siedzieć w domu na zwolnieniu bez stresu. Za 2 tyg. Kolejne usg. Jestem spokojniejsza. Zobaczymy, co czas pokaże...

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu7 powodzenia. Musi być dobrze. Statystyki urodzeń zdrowych dzieci są po naszej stronie. Sciskam

    9ewns65gkf9ocqq6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ