Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Poronienie > poronienia nawykowe specjalista Poznan/Warszawa/Szczecin
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Nanu7
Koleżanka
6

Wysłany: 6 lutego, 17:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego specjalistę od poronień nawykowych w Poznaniu ew. Warszawie lub Szczecinie? Błagam o pomoc!

[*] 06.2018 5tc/ciąża biochemiczna
[*] 09.2018 6tc/ ciąża biochemiczna
wszystkie badania prawidłowe (kariotypy,hormony,krzepliwość)
aktualnie 7 tydzień ciąży - acard/heparyna/luteina - bez objawów ze złym przeczuciem :(
1k3xb201hf7cm0mg.png

kinga25
Przyjaciółka
43

Wysłany: 7 lutego, 15:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
W Poznaniu najlepsza specjalistka jest Prof Jana Skrzypczak ale jest bardzo oschla ,duzo dziewczyn chodzi rowniez do doktora Macieja Brazerta ,ja osobiscie lecze sie w Medart .Ta sa specjslisci jesli chodzi o Poznan ..

Wiadomość wyedytowana przez autora 7 lutego, 15:06

kinga25

Mildred
Koleżanka
9

Wysłany: 8 lutego, 14:38
Cytuj | (1) | Zgłoś
Nanu7 jak skończyła się twoja historia. Trzymam za Ciebie kciuki i za przyrost bety

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 lutego, 14:39

Nanu7 lubi tę wiadomość

Nanu7
Koleżanka
6

Wysłany: 10 lutego, 12:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
@Mildred dziękuję, że pytasz!
W srode dostalam plamienia, bólu podbrzusza i krzyza zatem juz wszystko spisalam na straty, męża poinformowałam, ze nic z tego, chcialam już nawet nie robic zastrzyku z heparyny tego dnia, przepłakałam conajmniej godzinę i nawet umówiłam się do prof. Jerzak w Warszawie.

Ale okazało się że beta przyrosla z 429 na 2900. Po 2 dniach znowu zrobilam beta i moj kochany lekarz specjalnie dla mnie przyjechal do przychodni, zeby zrobic usg. Okazalo sie, ze bol krzyza, to nerki a plamienie z szyjki macicy, bo podrażniłam przy aplikacji luteiny. Beta tego dnia 6700. Na usg pęcherzyk wraz z cialkiem zoltkowym, lekarz powiedzial, ze jak na razie wygląda obiecujaco i 2 tyg mam siedzieć w domu na zwolnieniu bez stresu. Za 2 tyg. Kolejne usg. Jestem spokojniejsza. Zobaczymy, co czas pokaże...

[*] 06.2018 5tc/ciąża biochemiczna
[*] 09.2018 6tc/ ciąża biochemiczna
wszystkie badania prawidłowe (kariotypy,hormony,krzepliwość)
aktualnie 7 tydzień ciąży - acard/heparyna/luteina - bez objawów ze złym przeczuciem :(
1k3xb201hf7cm0mg.png

Mildred
Koleżanka
9

Wysłany: 12 lutego, 19:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nanu7 powodzenia. Musi być dobrze. Statystyki urodzeń zdrowych dzieci są po naszej stronie. Sciskam

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)