X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie chybione
Odpowiedz

Poronienie chybione

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dzisiaj niestety dowiedziałam się, że mam puste jajo. Miałam nadzieję usłyszeć serduszko a wylądowałam w szpitalu. Zaaplikowano mi już tabletki dopochwowo i czekam… Jak długo u Was trwało poronienie w takiej sytuacji? Ile dni byłyście w szpitalu? Czy wszystko później było ok? Szukam pocieszenia, bo to już moja druga stracona ciąża i wariuje w tej pustej sali. Nawet mąż nie może mnie odwiedzić :(

  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro😔. Ja też trofilam do szpitala w 8tc nie wiem jakie panują zasady w tym szpitalu gdzie jesteś ale mnie przyjęli o 7 rano o 10 podali tabletki o 13 kroplówkę bo nic się nie działo o 14 zaczęłam plamić o 14.15 zrobili zaviek łyżeczkowania a o godz 19 byłam już domu

    Zapato lubi tę wiadomość

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Bardzo współczuję...
    Jeny masakra jak sobie to teraz przypominam.....
    U mnie poronienie zatrzymane. Brak bicia serca.
    Pierwsza dawka tabletek o 10, 13..wydaliłam o 17stej. Ale u Ciebie może to trwać krócej lub dłużej.
    Byłam od pon do czwartku. Za tydzień kontrola. Na kontroli okazało się, że zostało 13 mm. Zrobili mi zabieg łyżeczkowania. Wyszłam tego samego dnia na wieczór. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli.
    Lekarze nie kazali robić badań ale ja ich nie słucham.. Myślę, że też powinnaś zrobic.
    Pakiet trombofilii na testdna jest najtaniej.
    Mi wyszly dwie mutacje.
    Homocysteina, B12, białko S, białko C, badanie ANA, zespół antyfosfolipidowy.

    Żałuję że nie kupiłam odrazu całego zespołu antyfosfolipidowego tylko sam antykoagulant toczniowy kupiłam i wyszedł obecny..I teraz muszę czekać na wynik.
    Ale zrobisz jak uważasz. Ja myślę, że warto się przebadać. Trzymaj się kochana 😘

    Zapato lubi tę wiadomość

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Właśnie otrzymałam propozycję wykonania badań genetycznych i na pewno się zdecyduję.

    @czarneniebo - a co się dzieje w przypadku takich wyników jak Twoje? Jestem niestety całkowicie zielona w tym wszystkim :(

  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heparyna, acard

    Mam nadzieję, że się dowiem więcej już niedługo...hematolog genetyk.
    Chodź na wątek Poronienie 2021, a ponowne starania tam jest dużo dziewczyn w podobnej sytuacji.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ