X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie i ciąża w kolejnym cyklu
Odpowiedz

Poronienie i ciąża w kolejnym cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oczekujaca Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 2 lipca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    poroniłam na bardzo wczesnym etapie, krwawienie wystąpiło 11.06 i trwało jak miesiączka około tygodnia(btw. To krwawienie mam traktować jak spóźniona miesiączke?) Przed kontrola u ginekologa nieco nas poniosło z mężem i odbyliśmy stosunek bez zabezpieczenia 23.06. Byłam na kontroli, mam dość grube endometrium, beta spadła całkowicie, ale od paru dni bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze, niby jak na miesiaczke, która jakby liczyć od krwawienia powinna być ok. 10 lipca(beta robiona tydzień po stosunku). Teraz tylko zaczęłam się martwić, że jednak zaszłam w ciążę ponownie. Co prawda było to 5 dni przed domniemaną owulacją, ale kiedy najwcześniej mogę wykonać test z krwi lub z moczu żeby był wiarygodny?
    Wiem, że pytanie wydaje się absurdalne, ale nie jestem psychicznie gotowa na kolejną ciążę, a dopiero teraz do mnie dotarło, że to wszystko działo się w potencjalnie płodne dni😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca, 13:44

  • KarolinaJ0702 Ekspertka
    Postów: 185 159

    Wysłany: 7 lipca, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Hej Dziewczyny,
    poroniłam na bardzo wczesnym etapie, krwawienie wystąpiło 11.06 i trwało jak miesiączka około tygodnia(btw. To krwawienie mam traktować jak spóźniona miesiączke?) Przed kontrola u ginekologa nieco nas poniosło z mężem i odbyliśmy stosunek bez zabezpieczenia 23.06. Byłam na kontroli, mam dość grube endometrium, beta spadła całkowicie, ale od paru dni bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze, niby jak na miesiaczke, która jakby liczyć od krwawienia powinna być ok. 10 lipca(beta robiona tydzień po stosunku). Teraz tylko zaczęłam się martwić, że jednak zaszłam w ciążę ponownie. Co prawda było to 5 dni przed domniemaną owulacją, ale kiedy najwcześniej mogę wykonać test z krwi lub z moczu żeby był wiarygodny?
    Wiem, że pytanie wydaje się absurdalne, ale nie jestem psychicznie gotowa na kolejną ciążę, a dopiero teraz do mnie dotarło, że to wszystko działo się w potencjalnie płodne dni😔
    Hej, beta może się jeszcze utrzymywać, mi test ciążowy pokazywał się pozytywnym chyba jeszcze 3 tygodnie po łyżeczkowaniu( miałam ciążę bez zarodka)

    👩2001
    🧔‍♂️1993
    8 cs
    12.01.2024 ⏸️
    24.01.2024 mamy pęcherzyk ciążowy
    07.02.2024 następna wizyta pusty pęcherzyk
    Poronienie chybione 6/8 tydz. ciąży
  • Oczekujaca Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 8 lipca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czekam póki co jeszcze parę dni i pójdę zrobić betę. Czy na 3-4 dni przed terminem powinna już wyjść? Będzie to ok. 12-13dpo. Poprzednio beta spadła do zera. Pobolewa mnie brzuch jak na okres i piersi bolą od dwóch tygodni. Powoli wariuje z tej niepewności ;(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ