X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie PORONIENIE i co dalej
Odpowiedz

PORONIENIE i co dalej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc
    Mam pytanie beta hcg spadla,zadzwonilam do gin pwoiedziala ze widzimy sie w piatek na USG jezeli mi nic nie dolega to nie muse jechac do szpitala.Wczoraj wieczorem bylo plamienie,dzis od rano bół brzucha i krwawie wiec wiem ze to poronienie,ale co w takie sytuacji mam czekac az przestane krwawic isc na USG zobaczyc czy sie oczyscilam i ew jak nie to zabieg? Czy odrazu jechac do szpitala?Dodam ze to 6/7tc nie bylo nawet pecherzyka w macicy,wiec nie wiem na co czekac...?

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedz do szpitala, krwawisz, to cos Tobie dolega. Tam sprawdza czy sama sie oczyscilas czy bedzie konieczny zabieg.

    Przykro mi, trzymaj sie!

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie jechała do szpitala, chyba że krwawienie będzie bardzo bardzo obfite (że nie nadążysz zmieniać podpasek). Poczekaj na wizytę u swojej gin czy wszystko się oczyściło. W szpitalu najprawdopodobniej od razu zrobią Ci zabieg, a to nie jest dobre dla macicy i szyjki, różne są potem opinie co do starań, ale większość lekarzy radzi czekać. Ja przeszłam łyżeczkowanie w szpitalu, nie polecam. Za drugim razem roniłam sama w domu...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em ma rację. Za za każdym razem poronienie miałam w domu - bardziej obfita @.
    W styczniu byłam na podtrzymanie kiedy zaczęło się poronienie chcieli rano robić zabieg ale zmieniłam lekarza który powiedział ze oczyścil am się sama. To mniej szkodliwe dla organizmu daje większe szanse na szybkie staranie.

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie leci jak " z kranu", krew nie ma nieprzyjemnego zapachu, i nie masz gwałtownych bóli to nie ma potrzeby jechać do szpitala. Bo tak jak dziewczyny mówią, zrobią Ci łyżeczkę a z tą to to różnie bywa.
    Jak skończysz krwawić, idź na USG skontrolować sytuacje.

    Trzymaj się :*

  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ! Krwawie jak przy wiekszeym okresie,mialam tylko ból jeden dziec,ale nie byl to jakis bol nie do zniesienia,poprostu bol miesieczkowy i tyle.Krwawienie obife ,ale normalnie fukncjouje ,nic mnie nie boli ,tak wiec nie pojechalam do szpitala.
    Jak dlugo trwa krwawienie przy poronieniu?
    Poczekam az sie skonczy i pojde na USG kontrolne,robic bete HCG jak jeszcze krwawie,czy poczekac az ustąpi ?

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możesz przełożyć usg na pon? Do tego czasu powinnaś sie sama oczyścić. Mnie kazali zrobić dwie bety przed zabiegiem, żeby się upewnić, że spada, potem miałam usg, żeby potwierdzić zatrzymanie akcji serca, a potem dopiero zabieg.

    Moim zdaniem najlepiej byłoby jakbyś się teraz oszczędzała, po ustąpieniu krwawienia udała się na usg, czy ładnie zeszło wszystko.

    Mnie po 14 dniach od zabiegu wysłali na betę dopiero. Równe zero ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przelozylam usg,bo nadal krwawie wiec nie ma sensu isc dzis,poczekam az skoncze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ