X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie… jak to bedzie
Odpowiedz

Poronienie… jak to bedzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 4 kwietnia, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.

    Chyba czekam na poronienie. Od soboty plamie od razu wzielam duphaston bo mialam w domu. Wiadomo swieta wiec nie bylo gdzie isc a na ip nie chcialam bo wizja spedzenia calej nocy tam mi sie nie usmiechala zwlaszcza w swieta i potem tlumaczenie sie rodzinie itp itd Bylam 2.04 (wtorek) u ginka i byl pecherzyk i zoltek. Myslalam ze bedzie ok, dostalam dupka i luteine. Zrobilam tez bete i wyniosla:

    2.04 beta 1176, tydzien temu (25.03) 546 wiec przyrost slaby. Dzisiaj 4.04 zrobilam ponownie.

    To bylby jakis 4 tydzien od zaplodnienia.

    Nie wiem co mnie czeka teraz. Co jakis czas podczas siku leci krew. Czy to sie samo rozkreci? Za ile? Mega sie stresuje bo mam prawie 5h lotu i nie chcialabym wtedy jakos mocno krwawic.

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 4 kwietnia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia_s wrote:
    Czesc dziewczyny.

    Chyba czekam na poronienie. Od soboty plamie od razu wzielam duphaston bo mialam w domu. Wiadomo swieta wiec nie bylo gdzie isc a na ip nie chcialam bo wizja spedzenia calej nocy tam mi sie nie usmiechala zwlaszcza w swieta i potem tlumaczenie sie rodzinie itp itd Bylam 2.04 (wtorek) u ginka i byl pecherzyk i zoltek. Myslalam ze bedzie ok, dostalam dupka i luteine. Zrobilam tez bete i wyniosla:

    2.04 beta 1176, tydzien temu (25.03) 546 wiec przyrost slaby. Dzisiaj 4.04 zrobilam ponownie.

    To bylby jakis 4 tydzien od zaplodnienia.

    Nie wiem co mnie czeka teraz. Co jakis czas podczas siku leci krew. Czy to sie samo rozkreci? Za ile? Mega sie stresuje bo mam prawie 5h lotu i nie chcialabym wtedy jakos mocno krwawic.
    Hej a co powiedział lekarz ? Najlepiej gdybyś była z nim w kontakcie, dobrze że zrobiłaś dziś betę to napewno dużo wyjaśni, a samo poronienie jeśli już do niego dojdzie może przebiegać bardzo indywidualnie. U mnie było to rozciągnięte na kilka dni. Najpierw plamienie, krwawienie kilka dni przy wizytach w WC, ok 4-5 dnia zaczęły się bóle mocniejsze niż okres w moim przypadku. U mnie to było kilka godzin, i na drugi dzień też kilka godzin ale już mniej bolesne. Ja byłam wyżej ok 6-7tc więc też miałam sporo skrzepów ale krwawienie nie było jakieś dramatyczne chociaż to naprawdę indywidualna sprawa. Daj znać jak będziesz miała wyniki bety i trzymam kciuki za Ciebie

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 4 kwietnia, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz kazal brac leki i czekac na ustapienie krwawienia, ale bete zrobilam po wizycie wiec lekarz widzial tylko pecherzyk i tyle. Wsielam tak naprawde leki po wizycie, a potem po tej becie juz nie bralam bo raczej nie ma sensu. Ciekawe ile dzisiaj wynosi.

  • Ignasia Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 4 kwietnia, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia_s wrote:
    Czesc dziewczyny.

    Chyba czekam na poronienie. Od soboty plamie od razu wzielam duphaston bo mialam w domu. Wiadomo swieta wiec nie bylo gdzie isc a na ip nie chcialam bo wizja spedzenia calej nocy tam mi sie nie usmiechala zwlaszcza w swieta i potem tlumaczenie sie rodzinie itp itd Bylam 2.04 (wtorek) u ginka i byl pecherzyk i zoltek. Myslalam ze bedzie ok, dostalam dupka i luteine. Zrobilam tez bete i wyniosla:

    2.04 beta 1176, tydzien temu (25.03) 546 wiec przyrost slaby. Dzisiaj 4.04 zrobilam ponownie.

    To bylby jakis 4 tydzien od zaplodnienia.

    Nie wiem co mnie czeka teraz. Co jakis czas podczas siku leci krew. Czy to sie samo rozkreci? Za ile? Mega sie stresuje bo mam prawie 5h lotu i nie chcialabym wtedy jakos mocno krwawic.

    Nie stety nie wiem jak to może wyglądać na etapie na ktorym jesteś. U mnie od trafienia do szpitala(początku krwawienia, nie wiedzieliśmy że serduszko juz nie bije), do "oczyszczenia " i zabiegu minęło 25 godzin. Ja roniłam w 11 tygodniu i nie wyobrażam sobie zrobić tego bez pomocy medycznej (miałam to szczęście że byłam dobrze zaopiekowana).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 16:20

  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 4 kwietnia, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta 1571 wzrost o 32%

    Nie wiem co myslec. Bedzie cos z tego czy raczej marne szanse?

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 4 kwietnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia_s wrote:
    Dzisiaj beta 1571 wzrost o 32%

    Nie wiem co myslec. Bedzie cos z tego czy raczej marne szanse?
    Szansa jest zawsze ja bym walczyła do końca, szczególnie ze powyżej 1000 już podobno nie wzrasta tak szybko

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1905 wrote:
    Szansa jest zawsze ja bym walczyła do końca, szczególnie ze powyżej 1000 już podobno nie wzrasta tak szybko
    A niska beta ma wplyw na wady zarodka?

  • NN Autorytet
    Postów: 437 180

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1905 wrote:
    Szansa jest zawsze ja bym walczyła do końca, szczególnie ze powyżej 1000 już podobno nie wzrasta tak szybko
    Niby tak, ale obserwując to forum od lat widzę, że jak beta nie podwaja się do ok 6 tys ciążę raczej się nie utrzymują, pojedyncze przypadki kiedy się udaje.

    06.10.2023 pozytywny test- niespodzianka naturalna
    07.10.2023 beta 742 (godz15)
    09.10.2023 beta 1551 (godz 11)
    11.10.2023 beta 2994 (godz 10:30)
    14.10.2023 beta 8476 (godz 21)
    19.10 ♥️ 96 uderzeń
    31.10 CRL 13,4mm FHR 159/min
    21.11 3,86 człowieczka ♥️173 (10w5d)
    04.12 USG prenatalne ok (12w4d) PAPPA ok
    19.12 ♥️150 (14w5d)
    16.01 273 gr człowieczka (18w5d)♥️152
    22.02 397 gr córcia, badania połówkowe ok (22w)
    15.02 556gr (23w) ♥️142
    14.03 973gr (27w) ♥️155
    09.04 1484gr (30w5d) ♥️147 prenatalne nieznacznie poszerzona miedniczka

    preg.png
  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NN wrote:
    Niby tak, ale obserwując to forum od lat widzę, że jak beta nie podwaja się do ok 6 tys ciążę raczej się nie utrzymują, pojedyncze przypadki kiedy się udaje.

    Cale forum chyba przeczytalam i tez to zauwazylam. Zastanawiam sie czy brac te leki czy nie… Najgorsze ze w pn lece na wakacje…

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża to nie matematyka tak powtarza moja ginekolog, nawet jak jest takich przypadków kilka na milion to jest szansa i pewnie wiele by sie jej trzymało do końca. Wiem z doświadczenia że to najtrudniejszy psychicznie czas dlatego najlepiej będzie jak skonsultujesz jutro rano ten wynik ze swoim lekarzem skoro Ci się spieszy bo tu raczej nikt nie ma takich kompetencji żeby polecać odstawienie leków ale to tylko twoja decyzja. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • pysia_s Koleżanka
    Postów: 78 7

    Wysłany: 7 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi1905 wrote:
    Ciąża to nie matematyka tak powtarza moja ginekolog, nawet jak jest takich przypadków kilka na milion to jest szansa i pewnie wiele by sie jej trzymało do końca. Wiem z doświadczenia że to najtrudniejszy psychicznie czas dlatego najlepiej będzie jak skonsultujesz jutro rano ten wynik ze swoim lekarzem skoro Ci się spieszy bo tu raczej nikt nie ma takich kompetencji żeby polecać odstawienie leków ale to tylko twoja decyzja. Życzę Ci wszystkiego dobrego.


    W koncu beta zaczela spadac.

  • MariolkaBB Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zostało mi sie jedno opakowanie tabletek z mojego udanego zabiegu.
    Stosowałam je bedac w 9tygodniu ciaży i za pomoca tych tabletek doszło do wydalenia zarodka.
    Zaleta tych tabletek prócz skuteczności jest to ze można stosowac je dyskretnie
    w domu bez nadzoru lekarza. Jesli jest jakas dziewczyna w trudnej sytuacji ktora potrzebuje pomocy
    to chetnie odsprzedam tabletki oraz podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu.
    Mi sie udało i Tobie również sie uda. Pokieruje Cie w dniu kuracji
    i podziele sie moim doświadczeniem. Kontakt 502-427-780
    RoH6FE.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ