X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie przed terminem miesiączki
Odpowiedz

Poronienie przed terminem miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was zdarzyło się podejrzewać, że straciła ciążę jeszcze przed terminem miesiączki?
    Leczę się w klinice leczenia niepłodności właśnie dlatego, że prawie co miesiąc mam objawy ciąży. W tym miesiącu nawet wymiotowałam. Niestety takie objawy mają miejsce tylko przez okolo tydzien, a okolo 2 dni przed samym okresem mam bóle podbrzusza i kończą się te objawy.
    W miarę wiem, jak wyglądają objawy ciąży, bo już jedno dziecko urodziłam, a druga ciąża była obumarła.
    Nie powiem już, jak to co miesiąc wpływa na psychikę, kiedy się człowiek cieszy, że może tym razem się udało, że te mdłości, a potem ból podbrzusza i koniec i okres. :|
    Zawsze w tym czasie pojawia się u mnie opryszczka, nie wiem, może to ona jest przyczyną? Byłoby to wtedy proste.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj lownka...wiesz co ja tego osobiscie nie doswiadczylam,a przynajmniej nic mi nie wiadomo,ale jak opisujesz te objawy,to bwzg na organizm,kilka dni po zaplodnieniu,zagniezdzeniu,to duzo za wczesnie na objawy ciazowe.owszem bole krzyza,brzucha,ktore moga swiadczyc o owulacji,zagniezdzeniu.Moze to bardziej Twoja psychika tak oddzialowuje.Co do opryszczki to wyobraź sobie,ze ja mam podobnie,tzn od VIII co mc w dzien pojawienia sie okresu,lub 1-2 dni przed wyskakiwala mi opryszczka (VIII,IX,X).W listopadzie zaszlam w ciaze,wiec opryszczki nie mialam.Poronilam w 8tc,23.12 mialam 2gi z kolei zabieg lyzeczkowania,wiec teraz jestem w terminie mczki niby..i wczoraj wyskoczyla opryszczka.nie wiem,czy to zwiastun okresu ? :(
    Mowilam o tym gin,ale nie komentowala.Generalnie,to organizm przed mczka jest oslabiony,wiec ma prawo opryszczka pojawic sie,ale tez zachodzilam w glowe,dlaczego co mc? :(

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka najlepiej by było gdybyś jeszcze przed terminem @ zrobiła betę - dla potwierdzenia, że faktycznie dochodzi do zagnieżdżenia i utraty ciąży. Warto przeczucia i obserwacje objawów potwierdzić badaniami i skierować obserwację na właściwy tor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 16:24

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Powiedzcie mi tylko, zanim odnajdę przyczynę tych mikro-wczesnych- niby- poronień, bo nie wiem jak to nazywać, czy organizm może się przyzwyczaić do odrzucania ciąży i już nigdy nie uda mi się normalnie zajść? Gadałam dzisiaj z mamą i mi takie coś zasugerowała, i szczerze mówiąc, przeraziło mnie to.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie siedzę w temacie poronień nawykowych zbyt dobrze, więc to co napiszę jest mega uproszczeniem tematu.
    Może się zdarzyć, że organizm kobiety interpretuje ciążę, jako "intruza" i zwalcza ciążę.
    Miałaś może jakieś badania robione po poronieniu?

    Jeżeli teoria się potwierdzi proponuję Ci nawiązać kontakt z dziewczynami z tego forum:
    http://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne-63659/index201.html
    one są w temacie najlepiej zorientowane i podpowiedzą w razie czego jakie badania wykonać, itp.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ