X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie w domu
Odpowiedz

Poronienie w domu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ta w śr odstawiłam leki bo beta zaczęła spadać. Jestem w połowie 7 tyg ciazy. Moja beta prawdopodobnie spada od 12 dni. Jutro mam zaplanowane usg u lekarza. Zaczęłam plamic czarnym słuzem a więc zaczęło się poronienie bez tabletki. Nic mnie nie boli
    Sluz jest tylko wewnątrz. Boli tylko tak jakby w okolicach wyrostka robaczkowy go gdy chodzę. Czy ja powinnam jechać do szpitala wiedząc że samoczynnie mój organizm się oczyszcza? Czy odczekać i w pon iść na usg ? Jak on je zrobi jak będzie krew tam ? Co byscie zrobiły widząc krew i wiedząc że to poronienie bo beta spada. Jest po co jechać do szpitala ? Czy powinnam wziąć jakich antybiotyk na zapalenie zakażenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 09:34

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczekaj na normalne krwawienie. Myślę, że w szpitalu Cię nie przyjmą skoro beta spada i już plamisz (miałam taką sytuację). Ja miałam słabe krwawienie (spodziewałam się potopu), beta słabo spadała więc poszłam na USG. Lekarz wtedy powiedział, że to już końcówka, na monitorze pokazał ile jeszcze krwi zostało, kazał raz w tygodniu badać bete.

    Idź w trakcie albo zaraz po krwawieniu do lekarza na USG żeby sprawdził czy wszystko jest ok. Zbadaj też betę.Jeśli w ciągu kilku dni nic się nie ruszy, to idź do szpitala.

  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 19 października 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy mocnych brązowo/ czarnych plamieniach pojechalam na szpital, niestety na usg nie było już nic, chwilę po usg poronilam calkowicie, zaczęło się mocne krwawienie i wszystko wypadło. Przepraszam za określenia. Też byłam w połowie 7 tych, tylko u mnie niestety nie pojawił się zarodek.

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ