X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie za granicą
Odpowiedz

Poronienie za granicą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • babyblue Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam ogromny problem.
    Od stycznia mieszkam w UK, w środę 1.04 badanie usg potwierdziło moją 7-tygodniową ciążę. Słyszałam serduszko, mam zdjęcie usg. W piątek 3.04 zaczęłam krwawić, zgłosiłam się do lekarza jednak powiedziano mi, że prawdopodobnie nastąpiło samoistne poronienie i nic nie mogą zrobić, nie zrobili mi nawet badania by sprawdzić czy macica się oczyściła... W poniedziałek wracam do Polski. Stąd moje pytanie, czy lekarz w PL na podstawie badania usg sprzed 2 tygodni może wystawić mi zaświadczenie o poronieniu? Z góry dziękuję za odpowiedź

  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja stracilam ciaze 3 razy w irlandii, nie wiem czy moze ale jak krawawienie nie ustanie to moze idz do lekarza na usg..pozatym na pewno masz jszcze bete w krwi wiec moze na podstawie tego?

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • babyblue Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie całkowicie zniknęło już w sobotę. Tylko martwi mnie, czy jeżeli wizytę u lekarza będę miała np za tydzień to beta nadal będzie we krwi po 3 tygodniach? Mojej znajomej(poronienie w 9 tyg) zeszła do zera w ok tydzień, lekarz jej powiedział, że niektórym kobietom nawet w 72h od ustąpienia krwawienia.

  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm..po 3 tygodniach to rzeczywiscie mozesz juz nie miec. Poszukaj milego lekarza to na pewno ci pomoze albo popros o dokumetacje medyczna ze szpitala?

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyblue wrote:
    Krwawienie całkowicie zniknęło już w sobotę. Tylko martwi mnie, czy jeżeli wizytę u lekarza będę miała np za tydzień to beta nadal będzie we krwi po 3 tygodniach? Mojej znajomej(poronienie w 9 tyg) zeszła do zera w ok tydzień, lekarz jej powiedział, że niektórym kobietom nawet w 72h od ustąpienia krwawienia.
    Mi beta utrzymywała sie ok.1.5 mies miałam ciażę obumarłą i wywoływano poronienie . Lekarz w Pl zrobi Ci kontrolne usg i napewno będzie w stanie stwierdzić czy wszystko się oczysciło ja po 1.5 mies jeszcze miałam pozostałości .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z zaswiadczeniem chyba nie powinno być problemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchaj a usg chociaz zrobili zeby sprawdzic czy serduszko nadal bije? Ja mialam krwawienie implantacyjne, beta ci spadla?

  • babyblue Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobili mi żadnych badań, ani usg, ani bety, w UK służba zdrowia jest jaka jest... Wizytę w 7 tygodniu wybłagałam i to nie do końca uczciwie. Dzisiaj na własną rękę zrobiłam badanie, wizyta u lekarza dopiero w przyszłym tygodniu ale wynik bety będę już miała jutro. Na plamienie implantacyjne było za późno, owulację miałam bardzo szybciutko (ok 7-8 dc), potem nie było już żadnych <3 więc niemożliwe by ciąża była młodsza. Poza tym krwawiłam intensywnie tydzień. Cóż, pozostało mi tylko czekać do przyszłej środy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ