X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie zatrzymane a covid
Odpowiedz

Poronienie zatrzymane a covid

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kamila12 Debiutantka
  Postów: 9 0

  Wysłany: 24 września, 18:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któraś z Was otrzymała skierowanie do szpitala w związku z poronieniem zatrzymanym i zanim się zgłosiła na oddział to złapała covida?? Po otrzymaniu skierowania stwierdziłam że poczekam jakiś czas, może krwawienie samo przyjdzie ale po 2 tygodniach nadal cisza. Chciałam zgłosić się w poniedziałek do szpitala, złapałam covida :( mam stan podgorączkowy, ból mięśni, gardła. Zaczęłam panikowac, że nie przyjmą mnie do szpitala, że zbyt długo czekałam. Teraz byłby 9 TC, lekarz mówił że mogę czekać nawet do 11 tc ale moja psychika ma już dość. Nie wiem co robić :( czy któraś z was czekała tak długo na poronienie ?

 • Roxie_eS Ekspertka
  Postów: 137 85

  Wysłany: 26 września, 22:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Niestety nie wiem jak pomoc w Twojej sytuacji ale daj znać czy jakoś udało Ci się dostać do lekarza i czy dobrze się czujesz. Ściskam!

  Ona- 31
  On- 36

  06.22 - CB
  08.22 - CB
  Wrzesień 2022 - początek leczenia niepłodności w klinice

  Badanie nasienia w normie

  Wykluczone: Tarczyca, ANA, APS, Cytomegalia, Chlamydia, homocyteina 6

  Obecne: wynik graniczny p/c przeciplemnikowe
  Mthfr c667t hetero, niedobór witaminy D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ