X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Prosze o pomoc
Odpowiedz

Prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda91@ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 lipca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pisze pierwszy raz na tym forum. I chcialabym usyskac porady.Tydzien temu zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywny. Powtorzylam go na nastepny dzien I kolejny I caly czas wychodzil pozytywny. Przedwczoraj zaczelam krwawic wiec pojechalam do szpitala ale mieszkamw uk I powiedzieli mi ze nic nie moga zrobic tylko czekac. Ostatnia miesiaczke mialam 10.06 wiec pewnie na usg by nic nie wyszlo. Dzisiaj tylko mam lekkie plamienie. Nie wiem czy to bylo poronienie czy krwawienie w ciazy. Dodam ze tego pierwszego dnia krwawilam ze skrzepami. Wczoraj lekko tak samo jak dzisiaj. Nie wiem co mam myslec I zrobic.
    Dziekuje za odpowiedz.

  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 16 lipca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz możliwość zbadaj bete hcg 2 razy w odstępie 2 dni. jeśli wzrasta jest ciąż a jeśli spada to wczesne poronienie. na dobrym sprzęcie doświadczony lekarz moglby zobaczyc już pęcherzyk (u mnie był widoczny w 30dc). jeśli nie masz możliwości odczekać do końca krwawkrwawienia i ponownie zrób test ciazowy

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Magda91@ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 lipca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz. Niestety nie mam mozliwosci zrobienia bety wiec musze poczekac I zrobic test ciazowy.
    Najgorsze jest czekanie.

  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 16 lipca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli masz mozliwosc poszukaj polskiego gina, jest drogi ale powie Ci co i jak. Tez mieszkam w uk i wlasnie jestem po poronieniu tutaj opieka medyczna wyglada tak ze to 12 tygodnia nie robia nic. Wiec albo czekaj albo prywatnie polski lekarz.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • Magda91@ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bede musiala tak zrobic. Tylko trzeba lekarza znalezc.
    A ty jak poronilas to nie bylas moze w GP? Zeby sprawdzic co I jak. Bo tak sie zastanawiam. Wiem ze w polsce lekarze badaja czy wszystko sie oczyscilo I jestem ciekawa jak oni tutaj to robia czy wgl sie tym przejmuja.

  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nic nie robia, do 12 tygodnia tutaj to nie ciąża niestety. Samo ma sie oczyscic, ja bylam u polskiego gina dwa razy, raz na poczatku jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy ale juz wtedy powiedzial ze cos jest nie tak i dwa tygodnie pozniej bylam jeszcze raz i tylko potwierfzil niestety ze tym razem nic z tego.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • Magda91@ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi bardzo z twojej straty. Dziwne maja tu podejscie. W takim razie pojde do polskiego Gina. Dzieki za odpowiedz

  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzeba troche czasu i jest lepiej. U Ciebie jeszcze nic straconego, duzo dziewczyn ma jakies plamienia i jest wszystko ok. Powodzenia.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ