X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Przewlekły ból z opuchlizna
Odpowiedz

Przewlekły ból z opuchlizna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Baśka88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 maja 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Poronienie (końcówka 7tyg) nastąpiło u mnie w ubiegły poniedziałek tj. 30.04. Dzisiaj jest piątek a ja nadal odczuwam kilkukrotnie na dobe napadowe silne bóle podbrzusza wraz z wyraźną towarzysząca temu bólowi opuchlizna równiez podbrzusza. Nie jestem w stanie funkcjonować bez silnego ibupromu wraz z Nospa. Nadmienię tylko, że jest to moja pierwsza ciaza i nie wiem co mam ze sobą robić. Mój lekarz przyjmuje najszybciej w poniedziałek. Czy mam czekać do tej wizyty? Czy lepiej pojechać jeszcze dzisiaj do szpitala?
    Ps. Nie towarzyszy temu żadna gorączka.

  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronienie jest dwuetapowe, najpierw roni się jajo płodowe, a w następnych dniach oczyszcza się macica.
    Nie brałabym no spy, gdyż skurcze macicy są potrzebne, aby się dobrze oczyścila.
    Dobrze jest podejść na usg aby sprawdzić, czy wszystko wygląda ok.

    Ja miałam potworne bóle kilka dni po poronieniu, brałam silne leki i zwijalam się z bólu, ale było to spowodowane podrażnieniem otrzewnej w związku z endometrioza.

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ