X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pytanie
Odpowiedz

Pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałyście tak kiedyś?

    Okres miałam dostać 1 lipca, wczoraj zaczęło się plamienie o 12:00, o 15:00 lekkie krwawienie. Dzisiaj jak wymieniałam tampon zauważyłam dość duży skrzep. Ogólnie olałam sprawę. Ale teraz widzę, że przestałam w ogóle plamić.
    Sam przeźroczysty śluz.

    Czy to było biochemiczne poronienie?
    Czy 1 lipca powinnam w takim razie dostać normalnie okres?
    Czy są problemy w kolejnym cyklu?

    Jejku, mój gin wyjechał gdzieś, nie mam z nim kontaktu, a lekarz, który jest w przychodni obok mnie lata temu na pierwszej wizycie (jako dziewica) śmiał się, że zaraz mnie rozdziewiczy więc NIGDY już do niego nie pójdę!

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ciezko powiedziec co to bylo. moze zrob sobie test i zobacz co pokaze. mysle ze gdyby bylo to poronienie to teraz macica by sie oczyszala i bylo by krawienie - tak mysle. Moze to twoje krwawienie to byla implantacja zarodka? zagniezdzil sie w macicy stad krwawienie i teraz juz ok. nie jestem lekarzem to sa tylko przypuszczenia.

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie.. zrob test..jak bylo poronieie to powini pokazac dwie kreski

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, jutro rano robię test!

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że ciężko będzie się tego dowiedzieć na podstawie testu, bo tak czy siak trochę za wcześnie na testowanie skoro okres miał być 1 lipca. Może bardziej implantacja? Nie mam pojęcia, czy u kogoś objawiło się to aż tak że skrzep wyleciał :P Sama nie wiem, ale co do testu to mam mieszane uczucia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2014, 19:32

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobila test. Wcale nie musialo dojsc do zaplodnienia w polowie cyklu. Sa kobiety ktore maja owulacje zaraz po miesiaczce co jest dziwne i potrafia wtedy zaciazyc..ale to sa rzadkie przypadki..implantacja chyba by nie spowodowala skrzepu chociaz jak uszkadza naczynie krwionosne to kto wie... ja nie mam pojecia musialaby pojsc do lekarza.. moze to nic groznego.. ja tez plamilam tydzien po jajeczkowaniu ale nie byl to skrzep...

  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:39

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciąży biochemicznej po poronieniu leje się bardzo. ja miałam w lutym, okres mi się spóźnił tydzień, wyszła beta (23 jakoś) a tydzień po dacie spodziewanej miesiączki dostałam okresu z skrzepami. Więc to na pewno nie ciąża biochemiczna a może rzeczywiście implantacja :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam dwa testy, to rzeczywiście musiałby być cud, żebym była w ciąży.

    Jutro idę z ciężarną koleżanką na usg (jej), mam nadzieję, że doproszę lekarza, żeby mnie zbadał.

    Kurcze, najbardziej się obawiam tego, że sama nie wiem, czy będzie owulacja w tym miesiącu.

    Od kiedy współżyję z mężem i on kończy w środku dzieją się jakieś dziwne rzeczy.
    Zaczęłam plamić na 2-3 dni przed miesiączka, wcześniej się to nie zdarzało...teraz to!
    Pytałam się lekarza o plamienia, na co powiedział, że to mogło być wszystko od zmiany wagi po stres.

    Do lutego (wcześniej zawsze gumka, przerywany, z 4 lata temu anty) okres miałam książkowy.

    Testów na razie nie robię, nie chce się nakręcać niepotrzebnie. Kosztuje mnie to masę stresów.

    Dziękuję za dokładnie wyjasnienie co do poronienia. Gdyby - odpukać - kiedyś takie coś się zdarzyło to bedę wiedziała co się dzieje z moim ciałem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 19:43

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OctAngel Słońce ja robiłam dwa testy, każdy negatywny.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ