X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula witaj, bardzo mi przykro że tu trafiłaś :( ja miałam wywoływanie więc nie wiem co i jak, a byłaś w czasie krwawienia u lekarza?wiesz czasem jest tak że nie wszystko samo się oczyści i potrzebny jest zabieg.
    Kingulla ja myślę tak samo jak Hope, co do tej antykoncpecji, szkoda by mi było tych cykli a jeszcze bardziej bałabym się że tabletki mi coś rozregulują i wtedy tych cykli było by więcej.

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. On już po drugim poronieniu dał mi skierowanie do poradni przyszpitalnej. I tam dostałam skierowania na badania. Tam też wizytę mam dopiero we wrześniu. Dlatego bez kasy nie da się w pl leczyć. Zwyczajnie się nie da.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, lekarze zbywają. A ostatnio widzę, że w sumie i kasa już u niektórych nie działa. Teraz do lekarza trzeba iść z gotową diagnozą i powiedzieć, że ma dać skierowanie na takie i takie badania bo oni sami jakoś się nie mogą niczego domyśleć.


    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula witaj! Szkoda ze w takich okolicznościach ale w kupie raźniej ;)

    Asia trzymam kciuki za jutro! Daj znać co i jak :)

    Nadziejaaaaa to samo chciałam pisać co Asia. Może trzeba Cię postymulowac? Na własną rękę możesz spróbować dong quai on pięknie wywołuje ovu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ....mam zle przeczucia ...dzis troche plamilam...pewnie znowu cb bedzie :( jutro moge isc dopiero do lekarza...

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja jak plamię to ronie ale Jacq plamila i jest ok. Dupka albo luteine powinnaś brać i czekać na usg. Nic innego nie zrobisz.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula - witaj <3

    Basik - ja plamiłam nie raz, na początku były to ślady czerwonej krwi normalnej, potem właśnie w 6/7tc różowo/brązowe, do 9tc zdarzały się leciutko różowawe/pomarańczowe, potem coraz rzadziej były te plamienia a jak już to brązowawe. I zobacz gdzie jestem. Jednak wiem, jak na początku jest bardzo ciężko. Również o swojej ciąży na początku myślałam, że biochemiczna i po co biore leki, że może by prędzej się skończyło, a tak znowu będzie jak ostatnio... Pierwszy tydzień plamień byłam załamana :/ Trzymam kciuki za Was <3

    W poprzednich ciążach też plamiłam, jednak tam jak już to przeważnie była krew żywa jak w pierwszej co poroniłam lub nitki krwi normalne czerwone. W ciąży z córką była nieco inna sytuacja, może mały krwiaczek był bo w 11tc miałam nagle 2 wkładki rzadkiej krwi na raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 15:36

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik moja mama urodziła 3 dzieci i z każdym plamiła, a jesteśmy zdrowi i silni, brat to nawet ma ponad 190 cm :P ale warto się uspokoić wizytą u lekarza :)

    a wiecie co mi jeszcze lekarz powiedział.. że jak zaczniemy się starać, to żeby kochać się tylko w okolicach dni płodnych a przed miesiączką i po niej nie marnować amunicji :P ponoć plemniki muszę przejść ileś tam etapów spermatogenezy i im dłużej czekają, tym lepiej. Wcześniej słyszałam wersję, że co 3 dni jest ok.
    Druga rzecz, to że mamy stworzyć atmosferę bo wszystko jest ważne, łącznie z orgazmem który nadaje dobrego ukrwienia macicy.
    No, a ja tak męża nieoszczędzałam w zeszłym roku :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Hope wiem, niestety wszystko trzeba na własną ręke, a koszty przy tym niemałe. To może warto poszukać gina który w ciemno bez badań da leki? masakra... :/

    Basik, plamienia nie oznaczają najgorszego, trzymam kciuki. Szkoda,że ostatnio nie zrobił Ci usg. Spróbuj do jutra być w miare spokojną.

    A ja tak, jasne,że dam znać jak poszło.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Basik ja jak plamię to ronie ale Jacq plamila i jest ok. Dupka albo luteine powinnaś brać i czekać na usg. Nic innego nie zrobisz.
    wiem ..ze nic nie zrobie...

    to plamienei bylo krwia taka czerwona..ale malo..no nic co ma byc to bedzie

    wkladki calej nie ubrudzilo a potem takie jasno rózowe troche


    brzuch nie boli poki co.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 16:30

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhu mam usg 19 :) czyli za tydzień będę wiedziała wszystko :) lepiej wiedzieć.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zawsze tydzień mniej w niepewności. A powtarzałaś może bete?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope czyli jakies takie podstawowe masz zrobione. ALe to fakt, jak sie nie zaplaci to nie ma leczenia... My jak ostatnio zaczelismy sie zastanawiac ile juz wydalismy to tak... no... a kto wie, moze to dopiero poczatek... Super ze usg udalo sie wczesniej zalatwic!

    Basik prosze nie panikowac! Moze to wcale nic groznego, tak jak dziewczyny mowia- czasem tak sie zdarza. Badz dobrej mysli :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope no to super, że udało się wcześniej. Krócej w niepewności.
    Będziemy z Tobą.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis u lekarza, zrobil usg i powiedzial ze jeszcze to troche potrwa bo jeszcze nie poronilam, krwawie malo teraz mnie troche ciagnie tak na dole i bola mnie plecy, krzyze.. powiedzialam mu ze poczekam do poniedzialku, jak nie poronie to chce do szpitala i dal mi skierowanie...

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powtarzalam juz bety. Stwierdziłam ze poczekam na usg.

    D_basiula to chyba najchoooyowszy etap poronienia :( to czekanie :( jak juz jest po to mi się robi odrobinę lepiej bo możesz zacząć kolejny etap. Całuje mocno!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik spokojnie leż dużo, łykaj dupka czy tak lutke i na spokojnie co ma być to będzie. Ja w ciąży z córką plamiłam (ale nie żywą krwią) a teraz nie pociekło mi nic a nic i się cieszyłam, zmyłka. Trzymam mocno kciuki!

    Hope a Ty jeszcze plamisz?za Ciebie też trzymam kciuki...

    D_basiula dobrze że udało się dostać do lekarza, przynajmniej wiesz co i jak. Współczuje Ci bo to najgorszy moment ja jak się dowiedziałam że dzidziuś nie rośnie (i serduszko przestało bić) modliłam się by to się szybko skończyło, by przyszło krwawienie i chciałam sobie wmawiać że to jest kolejny okres... okropny okres... bądź silna!

    Też mnie wkurzają lekarze, bo statystyki, bo przypadki, a kurde co im szkodzi badania zrobić. Tylko to nie oni przeżywają kolejne straty żeby dobić do tego 3 poronienia i wtedy łaskawie diagnostyka. A prywatnie...szkoda gadać...

    Nadzieja dziewczyny dobrze pisza o tej stymulacji, ja jeśli chodzi o to się nie wypowiem bo nie miałam ale ja na początek polecam miovarian (miositogyn albo są tańsze ovarin chyba i jeszcze jakieś)ja po tym specyfiku czuje owulki i mam lepszy śluz

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam ani lutki ani dupahstonu..chyba ze ten lekarz mi jutro da..o ile bedzie po co..

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Nie mam ani lutki ani dupahstonu..chyba ze ten lekarz mi jutro da..o ile bedzie po co..
    Dostaniesz coś na bank. Ciekawe czy jutro będziesz miała usg?

    Justya plamie. Mniej niż wczoraj bo wczoraj była masakra ale jednak cały czas plamie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiiem idde do calkiem. Innego

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ