X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Skąpy okres po lyzeczkowaniu
Odpowiedz

Skąpy okres po lyzeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agni Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niestety w 10tym tygodniu miałam stwierdzoną ciążę obumarlą. Zabieg łyżeczkowania został wykonany 4 tygodnie temu. Dostałam okres, ale są to raczej plamienia, sam okres trwał może jeden dzień, ale też był słaby. Moja beta z wczoraj to 19. Czy ktoś tak miał? Czy beta powyżej 5 może powodować, że okres jest taki skąpy czy to normalne po lyzeczkowaniu? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź, Aga

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ