X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Śląsk Katowice okolice gdzie zrobić badanie na mitacje MTHFR
Odpowiedz

Śląsk Katowice okolice gdzie zrobić badanie na mitacje MTHFR

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cynomankaa_27 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje zrobić badanie na mutacje MTHFR i żeby się nie czekało miesiąc na wynik ktoś pomoże i poda adres takiego laboratorium Jestem z Bytomia ale mogę dojechać do Gliwic, Katowic, Chorzowa, Piekar Śląskich.

  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 18 marca 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.testdna.pl/trombofilia-wrodzona-badanie/

    wynik był po tygodniu, wychodzi najtaniej i w pakiecie masz bardzo ważne badanie jak vleiden, vr2 i pai, które pomagają wyjasnić przyczynę poronień i zapobiegać im w przyszłości.

    Endzi, Księgowa lubią tę wiadomość

  • k1.kasia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 21 marca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w INVIMED Katowice, ul. Piotrowska - nie trzeba się wcześniej umawiać, podobny pakiet jak wyżej, czyli MTHFR, Czynnyk V Leidena, czynnik V R2, ProtrombinaPAI-1 to koszt 350 zł. Z tego co się orientowałam badania można zrobić również w Gyncentrum Katowice albo Diagnostyce ul. Paderewskiego w Katowicach (badanie wychodzi drożej ale podany czas oczekiwania 8 dni roboczych :) )

  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również robiłam te badania w TESTDNA w Katowicach . Bocheńskiego 38a. Polecam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ