X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek beta hcg po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Spadek beta hcg po łyżeczkowaniu

Oceń ten wątek:
  • Eda_135 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 listopada 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety musze czekac do minimum 6 tygodnia ciązy... zeby mozna było juz cos zauwazyć na Usg.
    Nie pozostało mi nic innego jak za pare dni a nawet moze tydzien powtórzyć test i porownać wynik.
    U mnie od 6 tygodnia nie było bicia serca w 8 tyg potwierdzono brak serduszka a w 10 łyżeczkowanie.

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 14 listopada 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to może być zarówno nowa ciąża jak i pozostałość bety. Jeśli nie możesz wykonać bety, to nie ma sposobu, żeby się dowiedzieć :(

    Iza1234 lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ