X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek bety
Odpowiedz

Spadek bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 56 8

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek zrobiłam 2 testy oba pozytywne od razu piekne 2 kreski. Od razu pojechałam zrobić betę wynik 95.47 ja zadowolona, bo wychodził z tego ok 4 tydzień. Lekarz gin potwierdził w czwartek, że przy tym wyniku bety może być wczesna ciaza. Zlecił jednak powtórzenie bety i niestety wynik spadł do 32.46... Nie wiem co myśleć, bo nie mam żadnych boli brzucha ani krwawienia czy nawet plamienia... Nie wiem czy znaczenie ma fakt, że 1 betę robiłam w szpitalnym laboratorium 2 w przychodni, która przesyła próbki do laboratorium w szpitalu.
    Boję się, że to poronienie :( ale na razie żadnych jego objawów nie mam wręcz przeciwnie cały czas chce mi się spać i mnie mdli... Naczytalam się, że może to być też np błąd laboratoryjny ale już sama nie wiem :(
    Byłam taka szczęśliwa a teraz cały czas chce mi się płakać :(

  • pan-da Przyjaciółka
    Postów: 88 24

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

    Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

    Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie
  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 56 8

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan-da wrote:
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

    Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

    Lekarza mam dopiero w piątek...
    Betę 1 robiłam w szpitalu, 2 w przychodni ale próbki poszly do szpitala gdzie robiłam 1 betę.

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę że aż taka roznica by była między laboratoriami..wygląda na to że beta spadła
    krwawienie nie musi wystąpić od razu...
    pozostaje czekać na rozwój sytuacji

  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 56 8

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment dalej się nic nie dzieje... A beta niby spadła w piątek rano

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ