Forum Poronienie Spadek bety
Odpowiedz

Spadek bety

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zalamana_girl Koleżanka

Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek zrobiłam 2 testy oba pozytywne od razu piekne 2 kreski. Od razu pojechałam zrobić betę wynik 95.47 ja zadowolona, bo wychodził z tego ok 4 tydzień. Lekarz gin potwierdził w czwartek, że przy tym wyniku bety może być wczesna ciaza. Zlecił jednak powtórzenie bety i niestety wynik spadł do 32.46... Nie wiem co myśleć, bo nie mam żadnych boli brzucha ani krwawienia czy nawet plamienia... Nie wiem czy znaczenie ma fakt, że 1 betę robiłam w szpitalnym laboratorium 2 w przychodni, która przesyła próbki do laboratorium w szpitalu.
    Boję się, że to poronienie :( ale na razie żadnych jego objawów nie mam wręcz przeciwnie cały czas chce mi się spać i mnie mdli... Naczytalam się, że może to być też np błąd laboratoryjny ale już sama nie wiem :(
    Byłam taka szczęśliwa a teraz cały czas chce mi się płakać :(

• pan-da Przyjaciółka

Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie

Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan-da wrote:
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

Lekarza mam dopiero w piątek...
    Betę 1 robiłam w szpitalu, 2 w przychodni ale próbki poszly do szpitala gdzie robiłam 1 betę.

• Betti37 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2020, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę że aż taka roznica by była między laboratoriami..wygląda na to że beta spadła
    krwawienie nie musi wystąpić od razu...
    pozostaje czekać na rozwój sytuacji

Nasienie (w normie, poza morfo - 2 %)Niedrożny prawy jajowód,silniejszy jajnik po niedrożnej,wiek

3 cs po poronieniu

12.07.2010 Zuzanna
    9.11.2017 3 iui _ Gabrysia 2.08.2018

wrzesień 2019 - 3 cs ciąża/ poronienie 7 tc

17.04.2020 II Trzymajcie kciuki

29.06 wynik Nifty - zdrowy Chłopak ;-) termin na 18.12.2020

Wysłany: 12 stycznia 2020, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment dalej się nic nie dzieje... A beta niby spadła w piątek rano

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego