X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek bety
Odpowiedz

Spadek bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 60 10

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek zrobiłam 2 testy oba pozytywne od razu piekne 2 kreski. Od razu pojechałam zrobić betę wynik 95.47 ja zadowolona, bo wychodził z tego ok 4 tydzień. Lekarz gin potwierdził w czwartek, że przy tym wyniku bety może być wczesna ciaza. Zlecił jednak powtórzenie bety i niestety wynik spadł do 32.46... Nie wiem co myśleć, bo nie mam żadnych boli brzucha ani krwawienia czy nawet plamienia... Nie wiem czy znaczenie ma fakt, że 1 betę robiłam w szpitalnym laboratorium 2 w przychodni, która przesyła próbki do laboratorium w szpitalu.
    Boję się, że to poronienie :( ale na razie żadnych jego objawów nie mam wręcz przeciwnie cały czas chce mi się spać i mnie mdli... Naczytalam się, że może to być też np błąd laboratoryjny ale już sama nie wiem :(
    Byłam taka szczęśliwa a teraz cały czas chce mi się płakać :(

  • pan-da Przyjaciółka
    Postów: 88 24

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

    Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

    Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie
  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 60 10

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pan-da wrote:
    Betę powinno robić się w tym samym laboratorium, bo różne laboratoria mogą mieć różne normy.

    Nikt ci nic nie jest w stanie powiedzieć. Musisz iść do lekarza.

    Lekarza mam dopiero w piątek...
    Betę 1 robiłam w szpitalu, 2 w przychodni ale próbki poszly do szpitala gdzie robiłam 1 betę.

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę że aż taka roznica by była między laboratoriami..wygląda na to że beta spadła
    krwawienie nie musi wystąpić od razu...
    pozostaje czekać na rozwój sytuacji

  • Zalamana_girl Koleżanka
    Postów: 60 10

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment dalej się nic nie dzieje... A beta niby spadła w piątek rano

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ