X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Spadek temperatury do podstawowej
Odpowiedz

Spadek temperatury do podstawowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.30.04 mialam dostac okres i do teraz nie mam.Testy byly negatywne.Dzis 4.05 byl by 5dzien okresu ale go nie mam.a moja temp spadla dzis do podstawowej 36,0 .Jesli wogole byla ciaza to ten dzisiejszy spadek do podstawowej 36.0 oznacza poronienie?Nie mam jak narazie zadnych krwawien i plamien.czy sa jescze jakies szanse?czy komus tez tak spadla temp do podstawowej i nie bylo poronienia?Do gin dopiero we wtorek

  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 5 maja 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek oznacza że niedługo dostaniesz @.

    Skąd pomysł z poronieniem, skoro żaden test nie wyszedł ci pozytywnie?

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula .... wrote:
    Hej.30.04 mialam dostac okres i do teraz nie mam.Testy byly negatywne.Dzis 4.05 byl by 5dzien okresu ale go nie mam.a moja temp spadla dzis do podstawowej 36,0 .Jesli wogole byla ciaza to ten dzisiejszy spadek do podstawowej 36.0 oznacza poronienie?Nie mam jak narazie zadnych krwawien i plamien.czy sa jescze jakies szanse?czy komus tez tak spadla temp do podstawowej i nie bylo poronienia?Do gin dopiero we wtorek
    No i jak u Ciebie,robiłaś jakieś badania czy po prostu to pózna @?

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ