X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Stan psychiczny po poronieniu
Odpowiedz

Stan psychiczny po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • dori Autorytet
    Postów: 363 434

    Wysłany: 20 marca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OldMe-NewMe kolejna ciąża na pewno nie będzie łatwa, ja mimo że minęłam już połowę to wciąż boję się kompletować wyprawkę. Trzymam kciuki żeby badania coś pokazały i żeby lekarze dopasowali Ci leki. Mam nadzieję, że to jednak będzie Twój rok i będziesz cieszyć się wspaniałą ciążą 🤞😘

    Krysia1411 przykro mi, że przez to przeszłaś i cieszę się, że masz już swoje upragnione dziecko. Trzymam kciuki za nowe starania 🤞🤞

    31.10.2022 💔
    25.05.2023 💔
    13.11.2023 ⏸️ beta 93,81
    15.11.2023 beta 223,65
    22.11.2023 beta 4193 🤞
    27.11.2023 6+1 2,6 mm ❤️ USG 5+6
    11.12.2023 8+1 1,39cm ❤️ USG 7+5
    22.12.2023 9+5 2,58cm ❤️ USG 9+3
    09.01.2024 12+2 5,79cm USG 12+2. Prenatalne idealnie 😍
    19.02.2024 18+1 232g ❤️
    05.03.2024 20+2 II prenatalne, 340g i pierwsze kopniaki 😍

    preg.png
  • Wenecja24 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 20 marca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie zaczynam udzielać się na tym forum

    Moja historia to:
    07.2022 - ciąża pozamaciczna💔, podawano mi metotreksat
    08.2023 - ciąża pozamaciczna💔, znowu metotreksat
    12.2023 - badanie hsg, prawy jajowód niedrożny, lewy drożny
    W lutym obserwacja cyklu - owu z prawego jajnika - lekarz kazał się wstrzymać ze staraniami
    W marcu ponownie owulacja z prawego - powiedział żeby próbować. Dostałam zastrzyk ovitrelle i duphaston 2xdz.
    Bałam się, ale powiedział, żeby próbować. Mam wątpliwości czy nie trzeba było czekać do owulacji z lewego , drożnego jajnika….
    Stosuję sie do zaleceń, ale bardzo się boję, żeby znowu nie było ciąży pozamacicznej :( wszystko mnie boli, czekam żeby móc zrobić test i betę. Cały czas czuję paraliżujący lęk, niepewność , nie mogę normalnie funkcjonować.

    Szukam dobrego słowa, odrobiny wsparcia. Dookoła mnie są tylko szczęśliwe historie, więc tylko użytkowniczki tego forum rozumieją się nawzajem 💞😢

    Wszystkim życzę tylko dobrych wiadomości i powodzenia w staraniach ✊🏻✊🏻✊🏻

    sewi3 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ