X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie test ALLO mlr i test cytotoksyczny
Odpowiedz

test ALLO mlr i test cytotoksyczny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was robiła te badanie-badania
    " test ALLO mlr i test cytotoksyczny "
    orientujecie się co ma wskazać to badanie?
    jaki jest jego koszt i gdzie mogę takie badanie zrobić?
    Czy ono się tak nazywa prawidłowo czy ma jakieś rozwinięcie?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi trochę poczytałam na internecie o tym i wynika,że ma to chyba coś wspólnego z odrzucaniem ciąży czy tak?

  • justyna78 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,badania te ,,pokazuja,,stan limfocytów,gdyz one mają związek z poronieniami.ja jestem po dwóch obumarłych ciążach i szukałam pomocy w łodzi u prof.tchórzewskiego . wyniki tych badań miałam nie za dobre i lekarz zalecil szczepienia limfocytami partnera.szczepienia te są sprawa dosyć kontrowersyjną,jedni lekarze są za a inni przeciw.po szczepieniach wyniki moje sie poprawiły.koszt ok 300zł za test cytotoksyczny a badanie mlr to nie wiem ile kosztuje,ale na pewno do tanich nie należy

    k0kdha00ojifwck0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Robił ktoś te badania? jak wygląda leczenie i czy istnieje bez szczepień?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikt tych badań nie robi??????????? Nawet po poronieniu??????????????
    Dziwne...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zlecił te badania lekarz. Będę je robić w najbliższym czasie, ale niestety nie mam większego rozeznania w tym temacie. Badanie to jest coraz częsciej zlecane przez lekarzy.

    vanessa lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wreszcie sie ktoś odezwał :)
    Miałaś poronienie czy zlecił Ci bo długo sie staracie?
    Mnie zlecił nowy lekarz bo poprzednicy nie wiedzieli co z nami zrobić bo twierdzili że wszystko ok. A u nowego gina wychodzi to i owo. Po 4 wizytach znamy już 4 przyczyny z czego jedna juz wyleczona i szukamy dalej bo to nie oznacza że więcej ich nie ma.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak wykonałam te badania koszt łącznie to 400 zł bez groszy na wyniki czeka się 2 tygodnie. Chyba 300 Allo MLR I 95 test cytotoksyczny. Cena dotyczy pary. Mnie zlecono to badanie po poronieniach.

    Destiny80 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No wreszcie sie ktoś odezwał :)
    Miałaś poronienie czy zlecił Ci bo długo sie staracie?
    Mnie zlecił nowy lekarz bo poprzednicy nie wiedzieli co z nami zrobić bo twierdzili że wszystko ok. A u nowego gina wychodzi to i owo. Po 4 wizytach znamy już 4 przyczyny z czego jedna juz wyleczona i szukamy dalej bo to nie oznacza że więcej ich nie ma.
    Vanessa mam wynik badania, ale nie wiem jak go interpretować... Czy może Ty się orientujesz? Przeciwciała Allo- MLR+ test cytotoksyczny - ocena obecności przeciwciał blokujących ALLO-MLR. Przeciwciała blokujące obecne- 30,3%. W surowicy Pani nie stwierdzono obecności przeciwciał cytotoksycznych przeciwko wyizolowanym limfocytom dawcy- męża.Kontrola pozytywna 100 % komórek martwych, Kontrola negatywna 2% komórek martwych, Surowica badana 2 % komórek martwych.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ