X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Test negatywny po pozytywnym...
Odpowiedz

Test negatywny po pozytywnym...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • muspel Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaraz zwariuje - ale zreszta same lepiej ode mnie wiecie, jak to jest, a ja jestem tu nowa... Mam dosc dlugie cykle (36-37 dni i owu ok. 22-23), w niedziele (to byl 33) mialam pozytywny wynik testu Clearblue, wyraznie bylo widac "Zwanger 1-2" (jestem w Holandii), policzylam, ze 10 dni temu musialo byc zaplodnienie, zreszta cos przeczuwalam, jesc mi sie juz nie chcialo i spalam caly czas... Dzis zlapal mnie niepokoj, bole jak na okres i zaczelam krwawic, uspokajalam sie myslac ze tak sie zdarza, ale powtorzylam test (tej samej firmy, Clearblue sa bardzo czule) i byl negatywny... To moj pierwszy raz i zaczelam sie drzec jak glupia, na dodatek mysle, ze nigdy nie dowiem sie, co to bylo i czy na pewno sie nie udalo, czy to cos z testem, czy mi sie to snilo... Jak bety nie zobacze to nie uwierze, na dodatek jestem tu chwilowo sama... Za jakis tydzien zrobie bete, no chyba ze bede bardzo krwawic, ale widok tego drugiego testu juz mnie pozbawil nadziei, wczesniej ten sam byl pozytywny... Mialyscie jakies doswiadczenia z ta firma? Czy po prostu musze sie jakos pogodzic? :(

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą firmą nie, ale pierwszy test zrobiłam wieczorem w czwartek i był pozytywny, kolejnego dnia rano negatywny, a w sobotę znowu pozytywny. Później już nie było ważne czy test był robiony z porannego moczu, czy z wieczornego. Dwie krechy były. Jeżeli mocno krwawisz, to raczej nie ma szans. Pierwszym sygnałem, który kazał mi sięgnąć po test była senność i potworny głód z bulgotaniem w kiszkach.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ