Forum Poronienie toksoplazmoza
Odpowiedz

toksoplazmoza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olcia77 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Czy ktoras z was miala problem z toksoplazmoza? Jestem po poronieniu, dopiero po tym zrobilam badania na toksoplazmoze, wyszlo pozytywne.
    Leczylam sie miesiac rovamycyna- zero efektow. Moze ktoras z was miala stycznosc z tym paskudztwem?

niedoczynnosc tarczycy

4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

28.03.2019- Moje najwieksze szczescie❤️
  • milamila Przyjaciółka

Wysłany: 18 października 2018, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety wyszły przeciwciała IgM dodatnie. Rownież poroniłam niedawno i lekarz stwierdził, że być może to jest tego przyczyna.
    Za dwa tygodnie idę na wizytę i dopytam czy coś dalej robić tym kierunku, czy czekać.
    A jak u Ciebie? Czy miałaś jakieś zalecenia? Widzę, że jesteś w ciąży. Czy wyniki Ci się poprawiły?

• EwaWobula Debiutantka

Wysłany: 3 stycznia 2019, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, muszę zdać badania na toksoplazmoze. Bardzo zmartwiony. Powiedz mi jakie były twoje znaki? Ja też miałem vykidish na wczesnych warunkach.

dziś masz dobry dzień
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.