X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Toxoplazmoza przyczyna poronien
Odpowiedz

Toxoplazmoza przyczyna poronien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem nowa na forum i mam dosc duzy problem z ktorym malo kto moze mi pomoc.
    Po krotce pierwsza ciaza poroniona. Droga problem z zajsciem udalo sie i 7 tydzien wyniki z toxoplazmowy fatalne lekraz przepisuje mi na cal ciaze rovaycyne. porod wszytsko ok ze mna i z dzieckiem. Problemem jest ze w ciagu 10 po urodzeniu nadal cos sie dzieje z moimi wynikami toxoplazmowymi. wpo urodzeniu syna poronilam jeszcze dwa razy. zaczelam robic badania na awidosc toxo i to moje soatnie wyniki



    Toxo IgG awidosc
    <0,3 awidosc niska
    0,3-0,35 awisdosc umiarkowana
    >= 0,35 awisdosc wysoka

    moj wynik to 0,29
    Toxi IgM
    <0,6AU/ml wynik ujemny
    6-8 AU/ml wynik watpliwy
    >=8 wynik dodatni
    moj wynik to 4,2
    Te badania byly robione we wrzesniu .
    Pani doktor stwierdzila ze absolutnie nie moge zajsc terazaz w ciaze po czym przeleczyla mnie antybiotykiem. po kuracji wyniki
    IgG 0,26
    IgM 3,0
    wyniki kwiecien 2015

    kolejne wyniki czerwiec
    IgG 0,21
    IgM 3,5

    kolejne wrzesien 2015
    IgG 0,30
    IgM 3,5
    Koniec

    Rece mi opadaja nie wiem co robic co tym myslec nie mam zadnego specjalisty chce bardzo drogie dziecko ale z tego co mowi mi lekarz to nie moge . zalamana prosze Was o interpretacj ei pomoc co mam robic dalej
    IgM 3,5
    kolejne

    thgfcsqvu04h8c8a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ