Forum Poronienie Trójmiasto
Odpowiedz

Trójmiasto

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martaszymi Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, może któraś z was mogłaby mi polecić dobrego ginekologa z trójmiasta. Najlepiej by było żeby przyjmował również na NFZ. Jestem po drugim pustym jaju płodowym i chciałabym żeby ktoś mi pomógł. Niestety mój obecny ginekolog nie potrafi, a może nie chce mi pomóc, i po wizycie na której stwierdził puste jajo płodowe i zachował się wobec mnie strasznie obcesowo nie chcę już więcej do niego chodzić ( były to wizyty prywatne). Wiem że prywatnie taka diagnostyka jest droga więc chciałabym zacząć od NFZ a dopiero później uderzać prywatnie. Znacie kogoś kto mógłby mi pomóc?

29.11.3019 Hania ♥️♥️♥️
    17.04.2019 6t5d ♥️-->l130/min
    30.07.2019 połówkowe 451 gram dziewczynki 😍
    I ciąża-puste jajo płodowe 8tc 31.05.2017
    II ciąża-puste jajo płodowe 10tc 12.04.2018
  • Kasionek Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martaszymi wrote:
    Cześć dziewczyny, może któraś z was mogłaby mi polecić dobrego ginekologa z trójmiasta. Najlepiej by było żeby przyjmował również na NFZ. Jestem po drugim pustym jaju płodowym i chciałabym żeby ktoś mi pomógł. Niestety mój obecny ginekolog nie potrafi, a może nie chce mi pomóc, i po wizycie na której stwierdził puste jajo płodowe i zachował się wobec mnie strasznie obcesowo nie chcę już więcej do niego chodzić ( były to wizyty prywatne). Wiem że prywatnie taka diagnostyka jest droga więc chciałabym zacząć od NFZ a dopiero później uderzać prywatnie. Znacie kogoś kto mógłby mi pomóc?
    wysłalam Ci zaproszenie. Nie chcę pisać danych na forum.

201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • Pola133 Przyjaciółka

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ chodziłam kiedyś do dr Zinkiewicza, przyjmuje na Przymorzu na Jagiellonskiej.Bardzo dobry i miły, wszystko tłumaczy.
    Oprócz tego hematolog dr Mital lub dr Zarzycka w Uck, długie terminy ale warto.
    Prywatnie dr Zabul Victoria Clinic, jest bardzo rzeczowy i nie potraktuje obcesowo!

06.2015 synek
    08.2017 córcia Aniołek 36 tc
    07.2018 tęczowa córcia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ