X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Uciekać do przodu.
Odpowiedz

Uciekać do przodu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie tydzień po tym, jak dowiedziałam się, że ciąża obumarła. Moja 4 ciąża (3 dzieci mamy). I wiecie co, czułam, od samego początku czułam, że tym razem coś nie jest tak. Najpierw dłuuugi cykl, późna owulacja, potem beta na dolnej granicy zawsze, plamienia i to przeczucie graniczące z pewnością... Czułyście, że tym razem się nie uda?
    Zabieg miałam 4 dni temu. Najgorszy czas był w sumie do zabiegu, kiedy człowiek musiał ze stanu "ciąża" przejść w stan... no właśnie... jaki... choroba? Bo czułam się fatalnie. Przyczyna? Żadna konkretna, selekcja naturalna podobno. Mam odczekać 3 miesiące i możemy się znów starać. Mam nadzieję uda się. Musi. Tym razem przeczucia mam dobre.
    Czy Wasz instynkt też Wam podpowiadał? Kiedy planujecie kolejną próbę, albo kiedy się udało to czy towarzyszy Wam strach? Mnie tak, ale to co innego, niż to cholerne przeczucie wtedy...
    Uciekam do przodu, ale nie przed tym, co było, a raczej żeby nie zostać w tej czarnej dziurze. Tyle kobiet wokoło mówi "ja też", "moja mama", "moja siostra". Tyle z nas to spotkało. Ale jak to przetrwać? Pomalutku i do przodu. Musi być dobrze, prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 19:46

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi ja mam dwa aniolki pierwszego stracilam jak mialam 19 lat a drugiego niby ciaza biochemiczna ..ale zdazypam sie przyzwyczaic ze ktos tam mial byc ale nie wyszlo.przeszlam to teraz bardziej niz lata temu..obecnie staram sie dalej.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam podpis pod postem którejś tu mamy, że dzieci nie umierają, tylko zmieniają datę porodu ;). Uśmiechnęłam się. Taki promyk dla duszy. Baaaardzo potrzebny.

    Monika1357 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jVo to prawda ja tez tak uwazam

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh... no wiec ja stracilam dziecko w 10tyg 11.maja mialam zabieg, zatrzymalo sie w 6/7tyg. Mialam szczescie ze spotkalam polozna-koleezanke z podstawowki, dluzo mi tlumaczyla. I mam jedno dziecko ktore mnie potrzebuje kazdego dnia. Ja ide we wtorek do lelarza wiec dowiem.sie co I jak. Stalo sie, przykro ze tego musimy doswiadczyc ale trzeba wierzyc ze sie uda. Zawsze bedziemy pamietac ale trzeba wyplakac co swoje I zyc. Trzeba isc do przodu:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam zabieg 7 wrzesnia 2016, teraz jestem w ciazy i moje kolejne dziecko ma przyjsc n swiat 7 wrzesnia 2017.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ