X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Urodszylam martwe dziecko
Odpowiedz

Urodszylam martwe dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja historia: Witam was,jestem czeskom mam naryczonego polaka tak przepraszam ze nie pisze tak dokladnie po Polsku.Czongle mi bardzo jest cienzko o tym gadać co się stało,dopiero minelo 2miesonce co nie żyje moja cureczka.Miałam ciaze bardzo dobrom do samego końca,ale jednego dnia się my zmenilo cale moje życzę bylam w 9 m. a moje cureczka zmarla dokladnie dzień swojego urodzenia i nie wiadomo dlaczego co się wogule stalo.Teras się staramy ze by zajsc w ciaze bardzo tego pragnę ze by być w ciąży mam nadzeje ze się nam uda a w końcu się nam urodzy zdrowe dziecko.Czy komuś się stalo to co my? i za jak dlugo moge byc w ciazy? czy ktosz mial podobna situace?

  • trish28 Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całuję Cie mocno xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 21:45

    Trish
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ci dzekuje:* tez mam nadzeje ze bende juz w ciazy i ze to bendze bardzo szypko:)A ty juz masz dzecy ?:)

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mochjito,

    Strasznie mi przykro z powodu Waszych ciężkich przeżyć. Ogromnie współczuję.
    Ja straciłam trzy ciąże, ale na wczesnym etapie. Ostatnią utraciłam 6 dni temu. Czuję wielki smutek, ale nie wyobrażam sobie, jak Tobie musi być trudno... To musi być ogromny ból.

    Staram się mówić sobie, że takie zdarzenia są po coś i mają jakiś głęboki ukryty cel. Oby tak było...
    Ale przed nami nowy początek! Tak jak pisze trish28, trzeba się starać od nowa i wierzyć, że się uda.

    Na tym forum jest osobny wątek poświęcony historiom takim jak Twoja.
    Tu jest link:
    https://ovufriend.pl/forum/poronienie/porod-martwego-dziecka,1096.html
    Jest tam bardzo dużo podobnych historii. Dziewczyn, które straciły swoje dzieciątka przy porodzie, albo tuż przed. Ale wiem, że są wśród nich takie, które po tym zdarzeniu już doczekały się dzieci, albo właśnie oczekują na nie będąc w ciąży. To jest ta nadzieja!

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ci dzekuje,tez jest prikre co cie spotkalo,masz racje treba wierzyć a na pewno bendze dobrze życzę ci dużo sil a powodzenia❤ a dzekuje za link

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 10:05

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ