X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Warszawa - jaki szpital na farmakologiczną indukcję poronienia
Odpowiedz

Warszawa - jaki szpital na farmakologiczną indukcję poronienia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paprotka17 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, szukam informacji o szpitalach warszawskich. Będę mieć skierowanie na farmakologiczną indukcję poronienia. Który szpital polecacie? Nie chce takiego który tylko łyzeczkuje z zasady. Zależy mi żeby dawali możliwość poronienia w domu, bez zostawania w szpitalu. Ale może to wcale nie jest dobry pomysł i lepiej zostać w szpitalu? U mnie puste jajo, 9tc.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca, 17:56

6 lat starań za nami 🗓
    niedoczynność, hashimoto
    wit. D 19,70 ng/ml ➡️ 29➡️?
    ANA 1 i ANA 2 - dodatnie
    ANA 3 - ✅️
    mthfr c677t homo
    Drożność ✅ Kariotypy ✅
    Biopsja ➡️ zapalenie endometrium i komórki atypowe ➡️ histeroskopia ➡️ brak atypownych
    czynnik męski ❌
    😭 2020: 2xIUI
    😭 2021: IVF ET
    😭 2021: IVF FET cb - 15 dpt 11,2 mlU/ml / 12dpt 30,9 / 10dpt 24,5 / 8dpt 13.2 / 7dpt 6.5
    😭 2022: 5 lat nic i naturals!➡️puste jajo➡️11tc wywołanie farmakologiczne poronienia
  • Blondyna.B Autorytet

Wysłany: 8 czerwca, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Cześć, szukam informacji o szpitalach warszawskich. Będę mieć skierowanie na farmakologiczną indukcję poronienia. Który szpital polecacie? Nie chce takiego który tylko łyzeczkuje z zasady. Zależy mi żeby dawali możliwość poronienia w domu, bez zostawania w szpitalu. Ale może to wcale nie jest dobry pomysł i lepiej zostać w szpitalu? U mnie puste jajo, 9tc.
    Byłam w UCZKiN (pl. Starynkiewicza). Tam mają podejście, że dają tabletki do domu albo czekasz aż samo się zacznie. Zabieg to ostateczność jak po kilku podaniach tabletek nie oczyści się wystarczająco

OAtrp2.png

👩🏼26 lat
    👦🏻27 lat

03.2022 - ⏸️🌈☀️
    04.04 - beta HCG 345
    06.04 - beta HCG 757 przyrost 119.4%
    19.04 - zarodek 6mm z bijącym serduszkiem ❤️🌈
    05.05 - zarodek 2.25 cm 😍
    31.05 - 6.3 cm dzieciaczka ❤️
    01.06 - bardzo niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka 💓
    28.06 - zdrowa dziewczynka Noemi💓💓💓
    26.07 - śpiąca królewna 😴
    27.07 - w pełni zdrowa dziewczynka ❤️ 381g
    23.08 - córeczka pięknie rośnie 😍
    20.09 - 1200g wstydziocha
    28.09 - wszystko w normie, Emi waży 1500g ❤️
    18.10 - nadal wszystko dobrze, małej się na świat jeszcze nie spieszy ☺️
    08.11 - 2800g Córeczki ❤️
    22.11 - 3400g Szczęścia 😍

Walizka spakowana - czekamy na Ciebie córeczko ❤️
  • paprotka17 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Finalnie wybrałam Żelazną.

6 lat starań za nami 🗓
    niedoczynność, hashimoto
    ANA 1 i ANA 2 - dodatnie
    ANA 3 - ✅️
    mthfr c677t homo
    Drożność ✅ Kariotypy ✅
    Biopsja ➡️ zapalenie endometrium i komórki atypowe ➡️ histeroskopia ➡️ brak atypownych
    czynnik męski ❌
    😭 2021: IVF FET cb - 15 dpt 11,2 mlU/ml / 12dpt 30,9 / 10dpt 24,5 / 8dpt 13.2 / 7dpt 6.5
    😭 2022: 5 lat nic i naturals!➡️puste jajo➡️11tc wywołanie farmakologiczne poronienia
  • paprotka17 Autorytet

Wysłany: 18 czerwca, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby ktoś szukał informacji to farmakologiczne z pobytem w szpitalu z czystym sumieniem polecam Żelazną

Cynamonka92 lubi tę wiadomość

6 lat starań za nami 🗓
    niedoczynność, hashimoto
    ANA 1 i ANA 2 - dodatnie
    ANA 3 - ✅️
    mthfr c677t homo
    Drożność ✅ Kariotypy ✅
    czynnik męski ❌
  • Truskawkowa_M Koleżanka

Wysłany: 25 lipca, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w 2020 tez musiałam się pojawić na Żelaznej, ale polecam ten szpital. Lekarze, pielęgniarki są w porządku z podejściem do kobiety. Ja byłam przyjęta o 20 do szpitala wyszłam o 11 następnego dnia. Byłyśmy na sali we trzy. Ja przyszłam jako pierwsza. Dwie dziewczyny dojechały do mnie w nocy. Każda z tym samym przypadkiem - poronienie. Tyle, ze u mnie chybione.
    Nie miałyśmy kontaktu z ciężarnymi kobietami, dziećmi - co jest ważne w takiej sytuacji, bo wiem ze w niektórych szpitalach jeszcze się praktykuje umieszczanie kobiet ciężarnych i tych z poronieniem na jednej sali.
    Ściskam mocno wszystkie kobiety, które tego doświadczyły ♥️

Ona i On

Czekają na 🤰🏻
  • Cynamonka92 Debiutantka

Wysłany: 27 września, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie szukam informacji gdzie się udać jak już dłużej nie dam rady czekać w domu...
    Na żelaznej są nastawieni na farmakologię? Potwornie obawiam się zabiegu...
    Jednak u mnie zatrzymanie było w 12 tyg. Mimo to mam nadzieję że się uda.

• Cynamonka92 Debiutantka

Wysłany: 1 października, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Gdyby ktoś szukał informacji to farmakologiczne z pobytem w szpitalu z czystym sumieniem polecam Żelazną
    Hej właśnie dzisiaj tam jadę. Napiszesz jak mniej więcej to wyglądało? W którym byłaś tyg?

• MelekAbla Koleżanka

Wysłany: 2 października, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od siebie mogę polecić szpital Bielański, położne jak i lekarze bardzo życzliwi dla kobiet w tym ciężkim okresie, lekarz przedstawił mi opcje do wyboru, zdecydowałam się na farmakologię

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ