X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wiara w Boga i modlitwy.
Odpowiedz

Wiara w Boga i modlitwy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że religia jest jednym z tematów, którego raczej się nie porusza w większej grupie, ale nie chodzi mi o walkę zdań na temat czy Bóg rzeczywiście istnieje albo jacy księża są pazerni na kasę itd. Chciałabym się dowiedzieć czy modlitwy bądź rozmowa z Bogiem daje Wam jakąś ulgę, czy obwiniacie go o to co się stało ?
    Dlaczego pytam ? Sama ostatnio co raz częściej myślę o tym żeby pójść do kościoła albo się pomodlić nie tylko wtedy kiedy jestem z mężem na cmentarzu i zapalamy znicz dla Maleństwa pod krzyżem. Ale czy to coś da? Biorąc pod uwagę to, że jakoś nigdy się nie zastanawiałam głębiej nad swoją wiarą. Do kościoła chodziłam tylko na ważne uroczystości czy święta.
    Więc skąd u mnie taka chęć ? Czy podświadomie czuję, że to jakoś mi pomoże ?

  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po moim ostatnimm poronieniu maz wrocil z pracy i poweidzial do mnie- ja juz w Boga nie wierze, gdzie on niby jest?
    Ja osobiscie czassami mam ochote isc do kosciola , ale rzeczywiscie mecza mnie pytania dlaczego? Ostatnio nawet snilo mi sie 2 ksiezy u mnie w domu, sprawdzilam w senniku, jest to ostrzezenie przed izolowaniem sie i/ lub prosba o rozmowe z Bogiem.
    Od tego snu minelo 2 tyg, ale jakos pozbieralam sie bo poczulam jakby Bog wyslal mi wiadomosc zrob cos ze soba bo zwariujesz a wtedy nikt Ci juz nie pomoze.

    Bedac w kosciele czuje sie jakos nie swojo, zly same cisna mi sie do oczu. Jakbym chciala sie zapytac Boga dlaczego akurat mnie tak karze?

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:33

  • Avensis Koleżanka
    Postów: 44 24

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry moją ulubioną świętą jest również św Teresa z Lisieux, może byś choć troszkę opisała swój mały cud, żeby dać światełko w tunelu innym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:33

    Anastazja85, agnb6 lubią tę wiadomość

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ubiegłym roku miałam 2 zabiegi łyżeczkowania. Nie wyobrażałam sobie kiedyś abym mogła opuścić w niedzielę Mszę św. Z czasem to się jednak zmieniło. Opuszczałam Msze, nie modliłam się w domu wcale. Po pierwszym zabiegu poczytałam trochę o Nowennie Pompejańskiej- zwaną inaczej "nowenną nie do odparcia". Odmawia się codziennie przez 54 dni 3 części różańca, kończąc je pewną modlitwą a poprzedzając intencją. Gdy zaszłam w kolejną ciążę i byłam juz pewna, że jest źle zaczęłam się modlić, w międzyczasie miałam drugi zabieg, ale nie zaprzestałam modlitwy. Ciężko było, czasami naprawdę mi się nie chciało ale dokończyłam. :) W sobotę 03,01,2015 r. dokończyłam tą nowennę. Modliłam się w intencji o zajście w ciażę i uodzenie zdrowego dziecka. Wierzę, że moja intencja się spełni. Powiem Wam jeszcze, że często w modlitwie pomagałam mi moja 7-letnia córka i mój mąż, chociaz jeden dziesiątek różańca ale było mi łatwiej. I tak sobie kiedyś pomyślałam patrząc na nas gdy tak się zjednoczyliśmy w modlitwie..pomyślałam sobie, że aż do tego musiało dojść, do 2 poronień aby moja rodzina wróciła do Boga?? Kiedyś mi się wydawało, że będę chciała drugie dziecko to sobie je urodzę. Hmmm...naiwne...wiem teraz, że Bóg wie co robi. Chyba to muiało się stać abyśmy do niego wrócili. Wierzę mocno, że Matka Boska wyprosi dla mnie moją intencję i gorąco polecam Wam Nowennę Pompejańską

    Bluberry lubi tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem najgorliwsza katoliczka, ale czasem mam potrzebę wizyty w kościele. Od pogrzebu Mai byłam tam tylko 3 razy, ale to głównie dlatego że łzy stają mi w oczach jak organista zaczyna śpiewać od razu wracają wspomnienia z pogrzebu :( co do samego Boga to są dni ze nie rozumiem dlaczego zabrał moją dziewczynkę do siebie, a czasami jestem mu za to wdzięczna, że oszczędzil jej tylu ziemskich cierpień.

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnich tygodniach ciąży (jeszcze przed stratą, bo już wiedziałam, że moje dziecko umiera we mnie) długo nie chodziłam do kościoła, ani się nawet nie modliłam, chociaż wcześniej zawsze byłam praktykującą katoliczką. Pytałam tylko Boga przez łzy, dlaczego nam to zrobił?!...
    Gdzieś po 1 miesiącu po porodzie przestałam być na Boga zła, wręcz brakowało mi Go, prosiłam o siłę, bo nie dawałam rady funkcjonować. Wiedziałam, że nie dowiem się dlaczego, ale chciałam pocieszenia z Jego strony. Nie chodziłam jednak długo do kościoła, bo na mszy leciały mi łzy jak grochy a ludzie się gapili..
    Zaczęłam się modlić Nowenną Pompejańską. Jestem w trakcie 3ciej, jak na razie łask, o które prosiłam w poprzednich Nowennach nie otrzymałam, ale co mi zostało? Wierzę, że kiedyś zostaną wysłuchane...
    Do Kościoła chodzę znowu, ale w domu, w trakcie modlitwy często płaczę i pytam Boga, dlaczego, dlaczego musieliśmy/musimy przez to przechodzić? Dlaczego inni mają tak łatwo a nawet o to nie proszą.. :(

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ