X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Za duży pęcherzyk żółtkowy - Wasze historie
Odpowiedz

Za duży pęcherzyk żółtkowy - Wasze historie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 543 439

    Wysłany: 23 maja 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ostatnia miesiączka 20.03, monitoring (owulka przesunięta o 4 dni), w 7 Tyg usg, pęcherzyk ciążowy 4,8mm. 2 tygodnie później ciążowy 14,4mm, zarodek 4.2mm, tętno 75, za to pęcherzyk żółtkowy 7,2mm. Siedzę w domu i czekam na rozwój, na 95% wiadomo jaki będzie finał, a jeśli wydarzy się jakiś cud to za tydzień kontrola.
    Chciałam podpytać jak u Was przebiegały kolejne ciąże? Czy powtarzał się za duży pęcherzyk, a przed to kłopoty/poronienia? Jeśli tak to czy udało Wam się poznać przyczynę i w końcu urodzić zdrowego bobasa? A może zdarzyło się to tylko raz, a potem bez problemu? To moja pierwsza ciąża, lekarz mówi, ze się zdarza, ze potem powinno być lepiej, ale chciałabym zaczerpnąć wiedzy od Was, bo widzę tu na forum, ze nie mnie jedną to spotyka.
    Dzięki serdeczne za pomoc!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ