X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zarodek
Odpowiedz

Zarodek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zarodek u mnie długo się nie pojawiał. W końcu pojawił się 27 marca i było bicie serca mial 3 mm. Dzisiaj inny lekarz nie widzi serca zarodek dalej 3 mm😪 Rozumiem że to koniec ciąży ale mam pytanie czy powinnam się jakoś zbadać żeby dowiedzieć się mozliwej przyczyny dlaczego zarodek się nie rozwinął?

  • Nopek Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, idź do innego lekarza, żeby potwierdzić.
    Jeśli poronisz, masz możliwość zbadania materiału genetycznie, za opłatą.
    Możesz sama też zrobić badania, na forum w wielu wątkach pojawią się wypisane.

  • MariolkaBB Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zostało mi sie jedno opakowanie tabletek z mojego udanego zabiegu.
    Stosowałam je bedac w 9tygodniu ciaży i za pomoca tych tabletek doszło do wydalenia zarodka.
    Zaleta tych tabletek prócz skuteczności jest to ze można stosowac je dyskretnie
    w domu bez nadzoru lekarza. Jesli jest jakas dziewczyna w trudnej sytuacji ktora potrzebuje pomocy
    to chetnie odsprzedam tabletki oraz podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu.
    Mi sie udało i Tobie również sie uda. Pokieruje Cie w dniu kuracji
    i podziele sie moim doświadczeniem. Kontakt 502-427-780
    RoH6FE.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ