X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaśniad - co teraz?
Odpowiedz

Zaśniad - co teraz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Sylwia2410 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że będzie bardzo bardzo niska. 3mam kciuki i czekam na wieści w piątek

    dqpr2n0ab3d4z1xt.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Sylwia2410 nie wytrzymałam zadzwoniłam do szpitala odziwo podali mi wynik przez tel. Jest niedobrze bardzo niedobrze równy miesiąc po zabiegu beta 475 wzrosła. 2 tyg. po wynosiła 115. Ide jutro na wizyte do mojej gin. zalamana:(

    a jak tam sytuacja u ciebie?

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Sylwia2410 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej zostawiałam wiadomość na drugim forum

    dqpr2n0ab3d4z1xt.png
  • neta Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 27 marca 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Mi również z histopatologii wyszło że miałam zaśniad groniasty częściowy to już drugie moje nie powodzenie zabieg miałam 21.01.2014 w lutym się dowiedziałam o zaśniadzie badałam już kilka razy bhcg jest dobra poniżej 2 byłam u lekarki powiedziała zeby zrobić jeszcze bhcg raz na miesiąc i w maju z 3 wynikami przyjść oraz zrobic sobie w maju prześwietlenie płuc.Niestety odczekać trzeba rok a dopiero minęły dwa miesiące:( Przepisała mi kwas foliowy 5 mg i kazała juz teraz brać (w sumie nie wiem dlaczego tak szybko)Właśnie dziś idę na badanie bety mam nadzieje że będzie dobry wynik.
    Pozdrawiam

    Moje Aniołki 13.03.2013 & 21.01.2014
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam23 lutego. Dzis szczesliwa polecialam do dr z nowa ciaza, a na usg ciazy brak za to ogromny przyrost bety wskazuje w 99% na zasniad i to w ostrej fazie.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neta twoja beta jest wspaniała- jak ja chciałabym taka mieć, a jaki masz obecny wynik, bo pisałaś, że idziesz znów na betę. Ja od mojego ostatniego wyniku czyli 475 robiłam znow bete ale nie znam wyniku i w poniedzialek ide na kolejną.

    Swan a w wyniku histopatologicznym nie wykryto ci zaśniadu?

    Ja obecnie jestem już leczona na onkologii, bo mój ostatni przyrost bety był ponad 300% wiekszy od poprzedniego. Badam bete co tydzien i dostalam skierowanie na przeswietlenie klatki piersiowej. W poniedziałek jade na kontrole z wynikami.

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Sylwia2410 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Neta gratuluje wyniku, po takim czasie jest bardzo dobry, co do kwasu f. to też się dziwię, że tak szybko je zaleciła (jestem też na innym forum (m.in. z Marlencią) i jednej z dziewczyn onko powiedział, że trzeba mieć pewność że choroba się nie rozwinie bo kwas i inne witaminki karmią zaśniad).
    Ja po 4 tygodniach miałam wynik 4,7 i lekarz powiedział mi że nie muszę czekać roku, że wg niego 4 miesiące wystarczy, zalecił cytologię i jeszcze jakieś badanie, którego nazwa cały czas wylatuje mi z głowy, dodatkowo w szpitalu zalecili rtg po 3@ (jestem już po 1).
    Swan, czy robili Ci łyżeczkowanie?? czy potwierdzili, że to zaśniad?? czy po poronieniu w lutym znałaś powód??
    Dziewczyny jeśli macie ochotę to zapraszam do nas, mamy swój wątek na stronie stowarzyszenia rodziców po poronieniu. wątek oczekiwanie po zaśniadzie (w rozmowach o staraniach)- widoczny po zalogowaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 14:38

    dqpr2n0ab3d4z1xt.png
  • neta Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    robiłam bete 27.03 wynik to 0,18 w kwietniu zrobie dopiero koło 20 Mam nadzieje ze nadal bedzie niska. Ale oczekiwanie i tak mnie przygnębia dopiero 2 miesiące jeszcze 10 miesięcy :( pozdrawiam

    Moje Aniołki 13.03.2013 & 21.01.2014
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neta wspaniały wynik. Moja dzisiejsza beta 5,59 ( ostatnia tydzien temu 119). Dziś na wizycie na onkologii lekarz powiedział, że musze poczekac do pół roku- to juz drugi lekarz ktory tak twierdzi wiec neta nie musi to byc wcale jeszcze 10 miesiecy oczekiwan :)

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Sylwia2410 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neta wynik masz super:) byłam u lekarza z wynikiem 4,7 (miesiąc po poronieniu) powiedział mi wtedy,że 3 lub 4 musimy poczekać. pytałam go o ten rok to odpowiedział, że nie przy takich wynikach (a masz lepsze od moich po 2 miesiącach). Skonsultuj to może jeszcze z innym lekarzem

    dqpr2n0ab3d4z1xt.png
  • pacia8989 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 9 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem po 2 poronieniach i dwa razy zaśniad miałam jestem zalamana ale już się poddalam powodzenia starającym się zycze.

    witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pacia nie możesz nawet tak myśleć !!!! powiedz w jakim odstępie czasu miałaś te poronienia

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • pacia8989 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 13 maja 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za pocieszenie pierwszy w 2008 a drugi 2010 i na razie nie planuje ale bardzo bym chciała boje się już ze będzie jeszcze raz

    witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • Eweelka82 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 9 lipca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,

    czy moge do Was dołązyć?

    Również miałam/mam zasniad groniasty częsciowy, 5/05 trafiłam na stół oepracyjny, dość ze ciąża poza maczicna w jajowodzie a ptoem dowiedzialam sie ze wynik to zaśniad i rok czekania:( Załamana:(

    Nana196 lubi tę wiadomość

    Eweelka82
  • pacia8989 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 30 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam pisałam jakiś czas temu ze jestem po 2 zaśniadach teraz jestem w ciąży w 4 miesiącu i jest jak na razie wszystko dobrze wiec jednak to możliwe aby się udało zycze szczęścia dziewczyny i powodzenia!!!!

    witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacia - spokojnym 9 miesięcy :)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak spadała Wam beta po zabiegu lyzeczkowania? Ciąża obumarla w 7 tyg. W 9tyg. Miałam zabieg. We wtorek odebrałam wyniki hist.-patologiczne z diagnoza zaśniad częściowy. Dziś badając betę wyszło 27.73 (dwa dni przed obumarciem ciąży wynik był ok. 46tys. Jednak jak stwierdził lekarz po lyzeczkowania zawsze ostro spada) od zabiegu minęło ponad 3 tygodnie, dostałam skierowanie do onkologa. Czy to normalne przy tak niskiej becie?

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ