X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Acard w ciąży
Odpowiedz

Acard w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jendulka Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy, czy któraś z Was brała w ciąży Acard. Mi lekarz kazał go zażywać od początku ciazy, teraz jestem w 21tyg i każe robić to nadal. Na moje pytania i obawy lekarz odpowiedział, że on każdej ze swoich pacjentek Acard zapisuje... Boje się, że mogę przez to zaszkodzić swojemu dziecku, ale z drugiej strony boje się też przestac zażywac ten lek, z myślą, że mogę zaqszkodzic dziecku, zwłaszcza, że niby mam niski czas protrombinowy, choć wedle wyników miesci się w normie, a opinie dot, brania acardu są bardzo zróżnicowane

    J
  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od początku ciąży. Można powiedzieć, że w sumie 4 lekarzy mi go zaleciło (trzech ginekologów i jeden immunolog). Tak więc nie czytam internetu tylko grzecznie słucham się mojego ginekologa.
    Z tego co kojarzę to immunolog mówił o odstawieniu coś koło 26tc ale nie dam sobie głowy uciąć czy na pewno ten termin podał ;)

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ