X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Antygen Hbs
Odpowiedz

Antygen Hbs

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    piszę bo może któraś była w podobnej sytuacji: Antygen Hbs wyszedł mi dodatni, mimo że jestem osobą trzykrotnie szczepioną na żółtaczkę

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia a nie masz przypadkiem przeciwcial dodatnich wlasnie dlatego ze bylas szczepiona?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, chociaż wydawało mi się, że skierowanie miałam na przeciwciała, ale na wynikach badań jest napisane Antygen Hbs dodatni

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:38

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia,

    Antygen hbs dodatni moze byc, nawet jesli we krwi nie ma juz wirusa - a nadal wykrywane jest bialko wirusa, ktory dolacza swoj material genetyczny do komorek - czy jakos tak. Tak, jak kolezanka radzi - zrob badanie dna hbv - bedziesz wiedziala czy masz wirusa w organizmie czy nie.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ