X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje azs i ciążą
Odpowiedz

azs i ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 273 56

    Wysłany: 12 sierpnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie za sto punktów, jaki lekarz podczas ciąży decyduje o podaniu jakiegokolwiek leku jeśli chodzi o nasilenie alergii i AZS?
    Alergolog prowadzący mówił na początku, że ginekolog, zaś ginekolog dziś odsyła do prowadzącego alergologa. Dodam, że jestem po odstawieniu dupilumabu i contrahistu ( około 2 miesiące temu ostatnia dawka).
    Skóra zaczyna żyć własnym życiem, a mnie dzisiaj trafił szlag po rozmowie z ginekologiem. Nie dostałam nawet pozwolenia na zwykłe wapno żeby choć trochę przestało swędzieć. Jutro będę dzwonić do alergologa, ale mam wrażenie że jeden na drugiego zwala odpowiedzialność, a ja za kilka dni nie wyjdę z domu bo będę jednym wielkim strupem.

    Czy ktoś moze stosował również serię kosmetyków Atopicin do skóry atopowej https://atopicin.pl/produkt/zestaw/? Czy pomogły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września, 11:50

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 12 sierpnia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, choroby istniejące leczy lekarz prowadzący, a ciążę prowadzi lekarz ginekolog, to ma sens, to alergolog powinien wsiąść odpowiedzialność za leczenie twojej alergii

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ