Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje AZS w ciąży
Odpowiedz

AZS w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 271 56

    Wysłany: 27 czerwca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak radzilyscie sobie z wysypka w ciąży?

  • Jankowski Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 27 czerwca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dermatolog zupełnie mnie zbyła bo w ciąży nie wolno. Ginekolog zapisała Zyrtec i mówiła, ze można całą ciążę brać. Dodatkowo mi bardzo teraz pomaga cicaplast do rąk, również na zmiany poza rękami. Bezpieczna i skuteczna jest też seria kosmetyków Atopicin na atopowe zapalenie skóry https://atopicin.pl/sklep/ Warto zerknać sobie na stronę i sobie je przejrzeć.
    Widzę jedną zaletę ciąży w perspektywie AZS. Natychmiast mam odczyny alergiczne i wiem już jakie produkty mi szkodzą. Wcześniej nie umiałam tego wyłapać. U mnie prawie wszystkie owoce powodują reakcje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 09:28

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ