X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bakteria UREAPLASMA
Odpowiedz

Bakteria UREAPLASMA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 12 tygodniu, wczoraj odebrałam wynik wymazu z cewki moczowej. Niestety ureaplasma dodania ;( dostałam antybiotyk sumamed, ginekolog powiedziała że bezpieczny, ale naczytałam się i mam obawy. Czy któraś z Was miała tą bakterie? Może przyjmowała ten antybiotyk? Czy z dzieckiem po porodzie wszystko dobrze?

    km5sroeqr29ccbje.png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie - tez się bardzo bałam. Wyniki dostałam dzień przed dodatnia beta. Tez dostałam sumamed. Dzidzius zdrowy:) w ciąży i tak niewiele da się zrobić, a na dziecko nie ma potwierdzonego wpływu (brak badań). Lekarz mówił mi,że gorsze są chlamydie.

    Kolorowaola lubi tę wiadomość

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33 dzięki za odpowiedź ;)

    km5sroeqr29ccbje.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ