X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bezsenność w I trymestrze
Odpowiedz

Bezsenność w I trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was zmagała się z bezsennością na początku ciąży? Potrafię spać po kilka godzin w nocy, czasami w ogóle i potem nawet ciężko mi odespać w dzień. Z niewyspania bolą mnie stawy, głowa. Byłam nawet u psychologa, ale chyba nie w tym rzecz. Trochę zaszalała mi tarczyca, ale już mam podniesioną dawkę Euthyroxu. Naprawdę nie wiem już co robić, wykończę się...

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja miałam tak samo. Już od pierwszych tygodni miałam problemy ze spaniem. Kładłam się do łóżka szybko około 21/22 bo byłam bardzo zmęczona. Zasypiałam nad ranem około 4 a o 7/8 Już dalej się budziłam. W dzień nie potrafię zasnąć. Bezsenność łapała mnie tak okresowo. Na przykład trzymała miesiąc i przechodziło a za jakieś dwa tygodnie powrót i tak aż do rozwiązania. Tragiczne się czułam jak nie spałam. Psychiatra wypisała mi leki nasenne - oczywiście nie wzięłam ani jednej tabletki. Melisa nie pomagała. Wietrzenie pokoju, kąpiel przed spaniem i te inne porady z internetu też nie. Po porodzie za to przeszło jak ręką odjął, odrazu kładę się do łóżka i zasypiam. To trzeba po prostu przetrwać nie ma wyjścia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2019, 11:56

    Dalia90 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Hej. Ja miałam tak samo. Już od pierwszych tygodni miałam problemy ze spaniem. Kładłam się do łóżka szybko około 21/22 bo byłam bardzo zmęczona. Zasypiałam nad ranem około 4 a o 7/8 Już dalej się budziłam. W dzień nie potrafię zasnąć. Bezsenność łapała mnie tak okresowo. Na przykład trzymała miesiąc i przechodziło a za jakieś dwa tygodnie powrót i tak aż do rozwiązania. Tragiczne się czułam jak nie spałam. Psychiatra wypisała mi leki nasenne - oczywiście nie wzięłam ani jednej tabletki. Melisa nie pomagała. Wietrzenie pokoju, kąpiel przed spaniem i te inne porady z internetu też nie. Po porodzie za to przeszło jak ręką odjął, odrazu kładę się do łóżka i zasypiam. To trzeba po prostu przetrwać nie ma wyjścia
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź ;). Ja muszę brać Relanium z innego względu, ale akurat na zasypianie u mnie to w ogóle nie działa. Widocznie taka moja natura, cieszę się, że nie jestem odludkiem w tym przypadku 😁

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ