X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból boku po prawej stronie
Odpowiedz

Ból boku po prawej stronie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ralejka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 10 czerwca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem w 34 tygodniu ciąży i wczoraj w nocy zaczął mnie boleć prawy bok. Od razu pomyślałam o nerce, bo zgadzałoby się mniej więcej położenie. Ból był tępy, podłużny, nie jakiś ogromny, po prostu sprawiający dyskomfort. Pomagała pozycja siedząca i lekki masaż oraz chodzenie. W nocy ból powracał, trzymał jakiś czas, odpuszczał i ponownie. Do łazienki na siku chodzę ostatnio w nocy po 2-3 razy. Dzisiaj z kolei czasem czuję bardzo delikatny ból, pojawia się rzadko. Czy któraś z Was miała coś podobnego?

    Cudzie trwaj! 🥰

    ⏸️ 14.11.2023
    Beta 15.11.2023 - 512
    Beta 17.11.2023 - 1224 🔥
    👶 30.11.2023 - 8 mm okruszka 6+5
    👶 10.01.2024 - prenatalne, niskie ryzyka
    👶 06.03.2024 - połówkowe, 398 g zdrowego chłopca 🩵

    👩🏻 31
    ✅️ wszystko ok
    🧔🏻 33
    ✅️ morfologia 0% ➡️ 4%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ