X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból w podbrzuszu
Odpowiedz

Ból w podbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewcia037 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 stycznia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Staramy się o dziecko za pomocą in vitro. Drugie podejście.
    17.01 transfer. 25.01 i 27.01 hcg potwierdza - ciąża i rośnie. Od transferu ból w podbrzuszu raz większy raz mniejszy ale jakiś utrudniający funkcjonowanie. A dzisiaj praktycznie w ogóle. Czy to normalne że brzuch przestał pobolewać tak z dnia na dzień? A dla odmiany bolą mnie plecy ale nie cały czas.
    I do tego praca głównie siedząca.
    Biorę luteinę pod językowo 3x dziennie i cyclogest oraz lactovaginal na noc.
    Dodam jeszcze że wczoraj poślizgnęłam się na lodzie. A co za tym idzie spięłam. Poczułam lekkie ukłucie ale nie ból.
    Panikuje bo jestem po poronieniu i staramy się pd 5 lat. A wizytę mam dopiero 5 luty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia, 17:49

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ