X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 9 maja 2017, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, czy któraś z Was leczyła zęby w ciąży? Jak to wyglądało? Od kilku dni pobolewa mnie górna 6, która była leczona przed ciążą, ale jak widać nieskutecznie, jestem w 14 tygodniu, zapisalam się na dzisiaj do dentysty, ale pani w rejestracji powiedziała że jest to jeszcze wczesna ciąża i pani doktor może zerknąć ale raczej nic nie powinno się w ciąży robić, przyznam że jestem zdziwiona, w internecie wszędzie piszą że w ciąży leczy się zęby...

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 9 maja 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w przychodni stomatologicznej, normalnie powinni Ci otworzyć zęba. Również znieczulenie jest bezpieczne. Jedynie gdybyś plombowała to koniecznie plombą biało światłoutwardzalną a nie na NFZ.

    sonia86 lubi tę wiadomość

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Sidney, mam nadzieję że trafie na kompetentnego lekarza.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ