X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bole glowy
Odpowiedz

Bole glowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, obecnie jestem w 15tyg ciazy. To nie pierwszy raz kiedy przez tydzien (jak narazie) boli mnie glowa. Jest to straszny pulsujacy bol z tylu glowy, schodzacy az do odcinka szyjnego. W przeszlosci mialam stwierdzone na szybko jakies zwyrodnienia w tamtym odcinku i teraz podejzewam ze to przez nie mam te bole. Doslownie z kazdym ruchem glowy boli mnie w dodatku szyja z tylu.
    Jestem juz na skraju wytrzymania... zastanawiam sie nad ibupromem, gzies wyczytalam ze dawka do 600mg w 2trym. Jest 'nieszkodliwa' oczywiscie jesli bedzie brana doraznie. Wyje z bolu bo juz nie moge z tym wytrzymac, bardzo prosze o jakas porade.

    10.09.2019 Marcel
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Witam kochane, obecnie jestem w 15tyg ciazy. To nie pierwszy raz kiedy przez tydzien (jak narazie) boli mnie glowa. Jest to straszny pulsujacy bol z tylu glowy, schodzacy az do odcinka szyjnego. W przeszlosci mialam stwierdzone na szybko jakies zwyrodnienia w tamtym odcinku i teraz podejzewam ze to przez nie mam te bole. Doslownie z kazdym ruchem glowy boli mnie w dodatku szyja z tylu.
    Jestem juz na skraju wytrzymania... zastanawiam sie nad ibupromem, gzies wyczytalam ze dawka do 600mg w 2trym. Jest 'nieszkodliwa' oczywiscie jesli bedzie brana doraznie. Wyje z bolu bo juz nie moge z tym wytrzymac, bardzo prosze o jakas porade.

    Odradzałabym Ci wszelkie leki przeciwbólowe. Może spróbuj udać się do fizjoterapeuty w związku z tymi bólami odcinka szyjnego?

    sunshine03 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 06:54

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ