X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bóle i skurcze
Odpowiedz

Bóle i skurcze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiya Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ze względu na dość mocne bóle i skurcze, zastanawiam się, czy jest sens np. zacząć chodzić na jakieś aqua rehabilitacje? Niedaleko mojej miejscowości znalazłam stronę https://www.jagatowewzgorze.pl/ gdzie oferują takie ćwiczenia w wodzie. Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 08:44

  • xxxKleo Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bóle i skórcze czego?
    Ogólnie lepszym pomysłem będzie raczej wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej jeśli masz możliwość i zgodę lekarza prowadzącego. Dobierze ćwiczenia pod Ciebie i Twoje problemy z uwzględnieniem etapu ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 15:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ