X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak echa zarodka w 6 tyg
Odpowiedz

Brak echa zarodka w 6 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg wg okresu 6t i 3d a wg owulacji 5t i 4 dzien ledwo widoczne zatarte echo. Generalnie zarodek ledwo widoczny dzień wcześniej na usg wcale. Czy możesz a podejrzewać puste jajo. Doczytałam wyniki że crl to 2mm ale lekarka nie była pewna czy to crl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 10:06

    27a73b5519.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że pęcherzyk ma już 18mm

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6tc nie miałam nic w macicy. Była pusta.tydzien później pęcherzyk.pozniej okazało się że to puste jajo,które rosło do samego zabiegu w 10tc. Skoro zarodek ledwo widoczny to jak puste jajo? U mnie nawet nie było pęcherzyka żółtkowego
    https://mamaginekolog.pl/usg-wczesnej-ciazy-jak-interpretowac/

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź wg usg dziś dopiero 6 tydz i 2 dzień i widać serduszko

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ