X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak okresu negatywne testy wariuję
Odpowiedz

Brak okresu negatywne testy wariuję

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 94Donia12 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 21 czerwca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Od maja staramy się o drugie dziecko moje cykle zawsze miały 28 dni jak w zegarku. Po tym cyklu starań moja miesiączka spóźnia się już 5 dzień. Testy robione w dzień miesiączki i na 3 dzień spóźnienia negatywne. Ma sens iść na betę ? Jest możliwość że jednak coś tam się zagnieździło? Bo wątpię przy pierwszym dziecku test wyszedł z wieczornego moczu dzień przed planowaną miesiączka. Czy wam też podczas starań zdarzały się aż takie opóźnienia miesiączki? Nigdy wcześniej nie miałam tego problemu. Dzięki za jakiekolwiek rady i podpowiedzi co robić dalej bo już zaczynam się martwić że coś jest nie tak.

    13.10.2016 🩵
    SN 41+4
    4100g 62cm ❤️

    14.09.2024 ⏸️
    02.10.2024 💔🖤
  • Waflut Autorytet
    Postów: 464 370

    Wysłany: 21 czerwca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Donia12 wrote:
    Hej. Od maja staramy się o drugie dziecko moje cykle zawsze miały 28 dni jak w zegarku. Po tym cyklu starań moja miesiączka spóźnia się już 5 dzień. Testy robione w dzień miesiączki i na 3 dzień spóźnienia negatywne. Ma sens iść na betę ? Jest możliwość że jednak coś tam się zagnieździło? Bo wątpię przy pierwszym dziecku test wyszedł z wieczornego moczu dzień przed planowaną miesiączka. Czy wam też podczas starań zdarzały się aż takie opóźnienia miesiączki? Nigdy wcześniej nie miałam tego problemu. Dzięki za jakiekolwiek rady i podpowiedzi co robić dalej bo już zaczynam się martwić że coś jest nie tak.

    Nie ma reguły, że przy jednej ciąży wyszło to przy drugiej też musi. Beta ma sens, ja robiłam jakieś 3-4 dni przed planowaną miesiączka, sikańce były ciągle negatywne a beta wyszła minimalnie już podwyższona (chyba ok 9, ciąża jest od 5). Testy domowe wychodziły mi negatywne nawet po terminie miesiączki, jak już wiedziałam o ciąży, a chciałam test tylko na pamiątkę 😂

    preg.png
  • 94Donia12 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 21 czerwca, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ma to sens żeby jednak mimo wszystko na ta betę iść. A co w przypadku negatywnej bety czy takie jednorazowe odstępstwo lub brak jednego cyklu powinien mnie niepokoić ?

    Moniiii lubi tę wiadomość

    13.10.2016 🩵
    SN 41+4
    4100g 62cm ❤️

    14.09.2024 ⏸️
    02.10.2024 💔🖤
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 357 241

    Wysłany: 23 czerwca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest chyba pytanie do Twojego lekarza. Nikt na forum nie zna Twojego stanu zdrowia, diety, wieku itp. Przecież okres może się przesunąć od czegokolwiek - podróży, zwiększenia dawek witaminy C (w tym w diecie, a niekoniecznie suplementacji!) lub brania diosminy na pękające naczynka, antybiotykoterapii, stresu, chorób wszelakich itd. itp. Zdarzają się również cykle bezowulacyjne z tysiąca różnych powodów. Z tego co rozumiem staracie się o dziecko od miesiąca? Przecież to jest bardzo krótko, nie ma się co stresować. Testy z moczu są zawodne, jeśli bardzo się niecierpliwisz, idź do laboratorium zrobić betę.

    preg.png
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 357 241

    Wysłany: 26 czerwca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Donia12 wrote:
    Czyli ma to sens żeby jednak mimo wszystko na ta betę iść. A co w przypadku negatywnej bety czy takie jednorazowe odstępstwo lub brak jednego cyklu powinien mnie niepokoić ?

    I jak? Byłaś? Wyszło coś?

    preg.png
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 91 5

    Wysłany: 19 sierpnia, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Donia12 wrote:
    Czyli ma to sens żeby jednak mimo wszystko na ta betę iść. A co w przypadku negatywnej bety czy takie jednorazowe odstępstwo lub brak jednego cyklu powinien mnie niepokoić ?
    I jak u Ciebie ? Wyszło coś?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ